Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti láttátok vagy próbáltátok...

Ti láttátok vagy próbáltátok már megtalálni a hasonmásotokat?

Figyelt kérdés

Mármint külsőre értve...?

Én egyszer kora reggel kómásan, a Népligeten ülve a padon megláttam egy nagyon hasonló lányt mint én, azt hittem, hogy még álmodok és nincs nyitva a szemem. Hirtelen még a kávé is megállt a kezemben, pedig épp inni akartam.

Tetőtől talpig megvizsgáltam és eléggé lesokkolt, hogy szinte magamat láttam. (Leginkább az arcát figyeltem.)


Veletek is fordult már elő ilyen vagy hasonló?


2016. máj. 12. 21:29
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Egyik barátnőm küldte át egy blogger lány képét, aki iszonyatosan hasonlít rám. Szóval élőben még nem, de neten már láttam.
2016. máj. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
Igen, a buszon szoktam utazni egy csajjal, aki szerintem nagyon hasonlit rám. Mondjuk mikor mondtam ezt egyik barátnőmnek, azt mondta, semmi hasonló nincs bennünk, de én akkor is úgy látom :D
2016. máj. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
89%
En a tvbe lattam a maradj talpon című műsorban a nezokozonsegben😊
2016. máj. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Én reggel felkeltem és belenéztem egy ilyen valamibe... azt hiszem úgy hívják... őőőőő... TÜKÖR! ott láttam az alteregóm!
2016. máj. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
89%
A "mostani én" hasonmásommal még nem találkoztam, viszont találkoztam már kislánnyal és tinédzserrel is aki pont olyan volt, mint én annyi idősen, és volt már olyan ügyfelem is, akiről meggyőződésem hogy pont úgy nézett ki, mint amilyen én leszek öregen.
2016. máj. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!