Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek az valamilyen...

Szerintetek az valamilyen szinten baj, ha én képes vagyok mindenkivel megtalálni a közös hangot?

Figyelt kérdés

Pölö, ha kapok egy üzenetet valahol és nem köszön az illető, akkor nem akadok ki és nem magyarázom meg neki, hogy márpedig köszönni illik, meg így meg úgy kell megfogalmazni egy levelet, hanem én is rátérek a lényegre és nem kezdek köszönésbe én sem. Aztán felveszem azt a stílust, amit a partnerem képvisel.

Néhány barátom már megjegyezte, hogy mégis hogy vagyok képes beszélgetni azokkal a másik emberekkel, ők olyan bunkók, meg nagyképűek, meg hogy néznek már ki...

Én nem gondolom így, sosem ítélek el senkit elsőre. Mindenki lehet jó fej, az a véleményem akármit is képviseljen a stílusa, csak jól kell hozzájuk állni.

Volt amikor röhögtek rajtam, meg lökdöstek, de akkor is csak elhülyültem a dolgot, meg vissza viccelődtem és meg voltak döbbenve egy pillanatig, aztán jóban lettünk.

Lehet, hogy a hátam mögött attól még kiröhögnek, de az már nem érdekel.


Emiatt nem lesznek közeli barátaim? Olyannak kéne lennem, hogy kiválasztok pölö 5 embert akivel jóban vagyok és a többieket mind elítélem?

Bár ha ez az elvárás, akkor én inkább leszek lázadó. :D



2015. dec. 14. 12:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Mert szerintem elég furcsa a hozzáállásod. Inkább szeressenek azért, mert képes vagy megjátszani magad? Hogy valaki olyannak mutatod magad, aki nem is te vagy?

És nem kell senkit sem elítélned,csak magadba n3zned, hogy tényleg ez kell e neked.

Egy okos ember egyszer azt mondta, hogy "Inkább utáljanak azért, aki vagyok, minthogy szeressenek azért, aki nem vagyok". Gondolkodj el ezen

2015. dec. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Én mindég magamat adom, nem játszok meg semmit.

Csak egyszerűen nem utálok mindenkit alaptalanul.

2015. dec. 14. 15:42
 3/6 acelsziv ***** válasza:
Nincs ezzel baj. Örülj neki, hogy nem vagy görcsös idegenek mellett. Belőled remek saleses lesz
2015. dec. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Elfogadó, toleráns ember vagy, valószínűleg még nem volt nagyon rossz tapasztalatod más emberekkel. Úgy viselkedsz, mint egy kaméleon. Lehet ez naivitás és önbecsülés hiánya miatt. Vigyázz nehogy átb*sszanak és kihasználjanak.
2015. dec. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jó dolog, ha az ember mindenkivel jóban van, de még jobb, ha vannak igazán jó barátai. (Bocsánat a szóismétlésért :D) Szóval olyan barátja, akinek aztán tényleg bármit elmondhat. Nyilván az ilyen barátból nincs olyan sok. Az is nagyszerű tulajdonság, ha fel tudod venni bizonyos mértékig a többiek stílusát, de azért vigyázz, ne akarj mindenképp azonosulni vele. Merj önmagad lenni :) rossz lenne, ha a végén megfelelési kényszer alakulna ki, de szerintem ez a beszély nem fenyeget téged.
2016. febr. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
*veszély
2016. febr. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!