Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is megszokta már szinte...

Más is megszokta már szinte hogy ebben az országban sok ember össze vissza beszél? Többit lásd alább.

Figyelt kérdés
Pár hónapja keresek állást, mert felmondtam előző munkahelyemen, küldözgetem a CV-met. Nekem mérnök diplomám van, Óbudai Egyetem. Na most elküldtem egy cégnek elektromos karbantartó munkakörre, már sok mindenre küldöm, fel is hívott egy fickó a cégtől. Kezdjük ott hogy azt mondta a cégnél nagyon jól lehet keresni. Azt mondta egy jobb összeget fogok kapni, hiszen valamiből meg kell éljek, stb. Ok. Bementem a céghez interjúra, ott volt egy szakmai vezető. Elég laza stílusban adta elő magát, majd mondja, fizetés: minimálbér. Ezek után komolyan vegyem a céget vagy ne? Jövő héten kellene mennem. Vélemények?
2016. máj. 14. 12:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez komolytalan.
2016. máj. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Szerintük ez komoly. Vagy én nem is tudom. Odamegyek lehet valaki hozza a pezsgőt, kész átverés show, erre gyanakszom.
2016. máj. 14. 12:51
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk arra rákérdeztél, hogy a telefonban miért más összeget mondtak? Elektromos karbantartóként meg (nem értek ugyan hozzá), nyilván nem a folyosókat fogod felmosni, hanem felelősségteljesebb munkád van azért... Én nem mennék a helyedben.
2016. máj. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Én mondjuk szerintem elmegyek jövő héten, ha addig nem kapok be egy akut agyvérzést.


Mondjuk nincs családom, így annyira nem is foglalkozom a pénzzel, érdekes szituáció lesz az biztos.

2016. máj. 14. 13:31
 5/11 anonim ***** válasza:
Ja sajnos sok ilyen van hogy igy meg úgy csilivili eladják magukat, aztán ott derül ki hogy ja kicsit máshogy van mint amit mondtak. Szerintem azt úgy értették, ha letelik a próba idő, vagy 3 hónap vagy egy bizonyos idő, akkor fognak emelni a pénzen. Addig meg amig megnéznek milyen munkaerő vagy, addig minimál bér. Nehogy jobban járj, nehogy megkapd az első havi fizetést aztán lelépj
2016. máj. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Érdekes...
2016. máj. 14. 14:43
 7/11 A kérdező kommentje:
Esetleg más valakinek vélemény?
2016. máj. 14. 16:02
 8/11 anonim ***** válasza:
Komolyan mérnöki diplomával karbantartónak akarsz menni? Még ha nem lenne diplomád, akkor is röhejes lenne ilyen munkáért a minimálbér.
2016. máj. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Volt hogy elküldtem 10 mérnök állásra, 0 válasz, 0 telefont kaptam.


Már műszerésznek is küldöm sajna.

2016. máj. 14. 18:34
 10/11 anonim ***** válasza:
Bolond vagy öcsém. Irány külföld.
2016. máj. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!