Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is megszokta már szinte...

Más is megszokta már szinte hogy ebben az országban sok ember össze vissza beszél? Többit lásd alább.

Figyelt kérdés
Pár hónapja keresek állást, mert felmondtam előző munkahelyemen, küldözgetem a CV-met. Nekem mérnök diplomám van, Óbudai Egyetem. Na most elküldtem egy cégnek elektromos karbantartó munkakörre, már sok mindenre küldöm, fel is hívott egy fickó a cégtől. Kezdjük ott hogy azt mondta a cégnél nagyon jól lehet keresni. Azt mondta egy jobb összeget fogok kapni, hiszen valamiből meg kell éljek, stb. Ok. Bementem a céghez interjúra, ott volt egy szakmai vezető. Elég laza stílusban adta elő magát, majd mondja, fizetés: minimálbér. Ezek után komolyan vegyem a céget vagy ne? Jövő héten kellene mennem. Vélemények?
2016. máj. 14. 12:31
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

"Bolond vagy öcsém..."


Valahol igazad van, szerintem is az lesz. Előbb utóbb.

2016. máj. 14. 20:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!