Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kapcsol néha ki az agyam?

Miért kapcsol néha ki az agyam?

Figyelt kérdés

Néha, mondjuk egy iskolai nap után olyan szinten el vagyok fáradva agyilag, hogy úgy viselkedek, mint egy fogyatékos..Mondjuk beszél valaki hozzám és meg kell kérnem az adott személyt, ismételje meg, mert fel se birom fogni, amit mond. Vagy észre se veszem, hogy hozzám szólnak. Az utcán menve annyira nem figyelek, hogy simán nekimegyek más embereknek vagy tárgyaknak. Meg párszor majdnem elütöttek, mert nem vettem észre, hogy piros volt a lámpa, amin átmentem, ilyesmik..

Ez miért van? Hogy vethetnék ennek véget?


2016. máj. 14. 13:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Erre jó az iskola. Tönkreteszi az agyat. Én azt javaslom neked, hogy aludj többet és fogyassz több folyadékot, lehetőleg vizet és néha igyál zöld teát.
2016. máj. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
13%
Kezdj el kávézni, energia ital stb.
2016. máj. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Edzd agyad s ne erőltesd meg ennyire egy huzamban.

Fő kérdésedre szövegben válasz.

2016. máj. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Velem is ez van. Volt már, hogy ez miatt elfelejtettem leszállni a metróról. Volt, hogy a buszon nem emlékeztem az előző 5-10km-re, teljesen kiesett az a szakasz. Volt már nekem is, hogy vissza kellett kérdeznem embereknek, hogy mit mondott, de olyan is volt, hogy egy videót amit néztem, vissza kellett belőle pörgetnem több percet, mert nem figyeltem.

Szerintem az iskola fáraszt le ennyire agyilag, és valószínű, hogy csak a nyári szünet vethet ennek véget. Legalábbis nekem az sem segít, ha napi több kávét és energiaitalt is iszok...

2016. máj. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem úgy érzem segít a Kávé-
2016. máj. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Kávét meg energiaitalokat nem iszok, mert nagyon magas lesz tőlük a vérnyomásom.

2016. máj. 15. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!