Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek mire használhatnám...

Szerintetek mire használhatnám a csöpp agyam? (többi lent)

Figyelt kérdés
nem is tudom hol kezdjem. a legjobb ha az elején. mikor még suliba jártam nem nagyon izgatott a tanulás (kit izgat ?? szerintem senkit XD) de most hogy hogy nem sulizom elkezdett érdekelni minden, folyamatosan olvasok XD egyszerűen nem tudom abba hagyni. de úgy érzem szét robban az agyam ha nem csinálok semmit a sok nyersanyaggal a fejemben. de mit csináljak vele ? (nem akartam túl sokat írni ! nehogy el felejtsd az elejét mire a végére érsz ! ha nincs semmi értelme azt sajnálom ! egész éjjel cs ztem és nem vagyok valami fitt !!)
2015. máj. 4. 05:41
 1/2 anonim ***** válasza:
menj egyetemre
2015. máj. 4. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"úgy érzem szét robban az agyam ha nem csinálok semmit a sok nyersanyaggal a fejemben."

Ez egy valódi probléma! Törekedj arra, hogy valahogy kifejezed magad - írás, rajzolás, festés, kézimunka, éneklés, zenélés, tánc, színjátszás. Mert ez hozzá tartozik. Úgy képzeld el, mint a légzést. Ha állandóan csak belélegeznél, megbetegednél. Fontos ez. És ne törődj az eredménnyel, maga a tevékenység a fontos.

2015. máj. 4. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!