Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy senkivel...

Miért van az, hogy senkivel nem tudok úgy tényleg igazán elbeszélgetni? (jó van 1-2 kivétel, de tényleg 1-2) Hogy lehet ezen változtatni?

Figyelt kérdés
Hogy tudnak valakik úgy elbeszélgetni egy másik emberrek mintha már 1000éve ismernék egymást közben először találkoztak életükben? Ugyan úgy azok a pasik akik csajoznak eltudnak simán dumálni a csajokkal és nincs az ,hogy most a kínos csönd vagy hasonló.

2016. máj. 16. 01:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem többség így születik de persze eltanulható ez a készség .légy nyitott ,érdeklődő azis sokat segít ha azonos az érdeklődési kör.kb ennyit tudok erről mondani
2016. máj. 16. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kamaszkorban ez megvan, velem is így volt. Eltelt némi idő, és én is olyan lettem, bárkihez oda tudok menni beszélgetni, gátlások nélkül, korra, nemre való tekintet nélkül.

Ne görcsölj folyton a beszédtémán, meg ne magadra, meg a partneredre figyelj, mert minden ilyen kizökkent a beszélgetésből. Én anno itt rontottam el.

2016. máj. 16. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mert lényegtelen dolgokról beszelnek. Figyeld meg, teged mennyire nem erdekel mikor beszelnek, mert szinte semmi sem derül ki beszélgető partnerekrol közben.


Amikor 2 ember 15 percig beszel szinte semmiről, olyan mintha fel percig beszeltek volna. Ezzel szemben itt van a te "kinos" csondel telített 5 perces. S ki jon, tied 8szor jobb.

Ha segítség kell, irj.

2016. máj. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#2/3 na valahogy így érzem magam ahogy írtad. Tartok attól nem, lesz miről beszélni unalmas leszek vagy a kínos csend.
2016. máj. 25. 13:07
 5/5 A kérdező kommentje:

#3/4

Igen előfordul többször is, de mégis olyanról dumálnak ami mindkettőjüket érdekli

2016. máj. 25. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!