Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti is úgy érzitek, hogy...

Ti is úgy érzitek, hogy másabbak vagytok az "átlagnál"?

Figyelt kérdés

A hócipőm tele van már az ilyen típusú emberekkel. Mikor látom gyakori kérdéseken is, hogy pl.: "neketek bejönne, egy ilyen lány, aki okos, aranyos, fiús, és NEM OLYAN MINT A TÖBBI?" Wtf? Miből gondolják azt, hogy ők jobbak, hogy ők különbek?

Na meg mikor általánosítanak, meg mikor depressziós egy ember, és csak azt tudja hajtogatni: "én már olyan sok mindent megtapasztaltam, és rájöttem hogy nem olyanok az emberek, mint aminek/akinek mutatják magukat, hogy milyen önzőek, és becsapnak, és egyebek" (mert még van egy csomó ilyen hülyeség)

Mikor ők is ugyanolyan ostobák, hogy néha nem tudják azt mondani, igen, én voltam a hülye.

Tulajdonképpen, hiába néztek most idiótának, de én tényleg kretén vagyok, önző egyebek, hiába szeretnék jó ember lenni, hisz nem lehetek Isten, halálomig ember leszek, és emberi tulajdonságaim lesznek. Amik néha rosszak. És ha rám azt mondják, igen te mondjuk irigy vagy néha, akkor arra azt mondom, igen, igazad van. Akkor miért vannak olyan emberek, akik csak fényezik magukat, és mindent letagadnak, hogy ők jók, ja és a legfonotsabb, hogy ők MÁSABBAK MINT A TÖBBIEK. Mivel általánosítanak, (most már én is kezdek) már nem lehetnek azok...És tisztelet a kivételnek, de titeket ez nem idegesít fel?

Végső soron, nektek erről mi a véleményetek?



2016. ápr. 6. 16:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Én is utálom, de ennél még jobban az ostoba válaszolókat, akiknek nem esik le, hogy csak seggnyalást akar a kérdező.


Mindenki olyan nagy manipulátornak meg emberismerőnek tartja magát, és a legkezdőbb próbálkozásnak is bedőlnek.

2016. ápr. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%
Mindenki különcnek érzi magát, holott ugyanolyan gyökerek, csak éppen másféle gyökerek.
2016. ápr. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Én tényleg "másabbnak" tartom magam, de nem jobbnak vagy rosszabbnak. És szerintem mindenki "másabb": nincs két egyforma ujjlenyomat, nincs két egyforma retinamintázat, nincs két egyforma jellem. Az előttem szóló is írta: másfelé [vagyunk] gyökerek.

Amit meg leírtál, az olyan, hogy más szemében a szálkát, sajátunkban a mestergerendát sem. Engem nem idegesítenek fel, ha válaszolni akarok egy ilyen jellegű kérdésre, megpróbálok kiragadni egy kulcsmondatot a kommentjéből, ami éppen nem általánosítás, ahol meg lehet ragadni a kérdés valódi célját. Ha meg nem tudom megragadni, akkor nem is fogok tudni rá rendes választ adni (ami nem jelenti hogy más sem).

2016. ápr. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

jah olyat én is tapasztaltam márt itt annyian irták vigasztalva meg annyi ilyen kérdésbe volt már benne,hogy nem minden ember olyan meg vannak kivételek, meg jó emberek.

de ahozképest élőbe sehol semmi.

kiirod kérdésnek hogy minden nő egy felszines öntelt beképzelt egoista pcsa, akkor egyből jönnek rá a támadások, meg hogy nem mindennő.. meg vannak kivételek, mesélik a történetüket hogy milyen normális lányokkal találkozott..stb meg azzal vigasztal h ő mennyire az ellenkezője.. igen ám csak ha kérnél egy elérhetőséget tőle, egyből ki is derülne hogy végül is Ő sem egy kivétel a rendszerből, csak annak hiszi magát, vagy élőbe közelednél hozzá akkor egyből más lenne a helyzet.. mert kerüli a kontaktust.

ugyanazt látni, ugyanúgy viselkednek, még akiről azt is látni vagy azt mutatja hogy értelmes, közelednél felé akkor is elküld. Nekem itt az oldalon volt egy csaj hogy egyik kérdésére választ adtam, erre Irt egy privát üzenetet, mert érdekelte amit irtam a kérdéséhez, először kicsit közömbös voltam vele meg alap dolgokat válaszoltam neki, nem nyomultam meg semmi, végül ő terelte már második levél után abba a témát hogy megismerne meg ha nincs ellenemre akkor térjünk át facebookra. Hát megadtam a facebookot, azóta se jött semmi válasz sehol se, semmi jelölés. Pedig külsőre sem vagyok az a legrondább tipus. Igy ezek után.. én már itt nem hiszek senkinek semmit.

2016. ápr. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Örülök hogy nem csak engem zavar. Ez most valahogy nagyon felkapott lett, már számomra is kibírhatatlan hogy minden közösségi oldalon azt látom hogy "én más vagyok mint a mai r#bancok" aztán rámész a posztoló profiljára és ugyanolyan csücsörítős, 5 kg sminkes képeket rak ki mint a többi "mai lány".
2016. ápr. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nálam ez az érzés természetes, idegen bolygóról jöttem, idegennek érzem magam itt és ezt sokan érzik és éreztetik is velem.
2016. ápr. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
4-es, az, hogy valaki nem akar veled ismerkedni, nem jelenti azt, hogy ribi.
2016. ápr. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Na igen...

Elsőnek üzenem, hogy nem seggnyalást akartam, mert tényleg kiváncsi voltam, erre ki mit mond. Mert ugyebár szinte mindenről megoszlanak a vélemények.De kösz a hozzászólást XD

2016. ápr. 6. 17:00
 9/17 sztrecskó ***** válasza:
Mindenki különleges, annyira, hogy mindenki átlagos.
2016. ápr. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Én tényleg különlegesen undorító, szemét, élősködő féreg vagyok, na de így érzem magam jól:)
2016. ápr. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!