Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért olyan combos minden...

Miért olyan combos minden csaj már 15 évesen?

Figyelt kérdés
Edzés vagy korán kezditek el szedni az anti bébit és attól húsosodtok úgy?(jó értelemben)

2016. máj. 16. 16:59
 1/9 anonim ***** válasza:
16%

Mert ilyen a női testalkat. És a kialakulásának, a testi fejlődésnek az időszaka a 11-20 éves életkor.

A férfiak meg vállasodni kezdenek 15 évesen.

2016. máj. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%

Valahol elég provokatív a kérdés, de belegondolva igazad van. A környéki tizenéves lányok valóban eléggé testesek, nagy részük a mértéktelen evéstől, mások a genetikától, a harmada meg az antibébitől... vagy ezek kombinációitól.


Egyre kevesebb a komolyabb felfogású, de mit várunk egy 15 éves lánytól?


Nyugalom, a természetben a nem életképes egyedek lassan, de lemorzsolódnak. És bárki bármit mond, ez így van. Fejre is lehet állni.

2016. máj. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
Vagy inkább túl sok retusált képet néztél, és már a húsvér nők furának hatnak.
2016. máj. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
46%
Az állandó hátulról való tömködés, ahogy rezegteti a háját, lovaglás, az hogy ugrál, minden olyan dolog amivel láb munkát végez időről időre eltünteti a felesleget és erősödik a combja amitől formásabb lesz
2016. máj. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
32%

Ez érdekes kérdés a feleségem most 27 éves, amikor megismerkedtünk durván 10 éve, ő kimondottan a combos segges csajok táborát erősítette. Viszont a mai 17-19 éves csajokat elnézve már az akkori alakjával talán bele se tartozna a combos csajok táborába, vagy éppen hogy csak beleférne.

10 év alatt nagyon megerősödtek átlagosan a lányok combjai, nem tudom hogy mitől, de mondjuk nekem sose tetszettek a vékony lányok úgyhogy nem is baj...

2016. máj. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
47%

A mai fogamzásgátló tabletták már kevés hormont tartalmaznak, és nem hízlalnak.

Nekem egy deka nem jött fel mikor elkezdtem, 3 éve szedem.

2016. máj. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Megerősítve a kérdés célját én nem az elhízott combbú csajokról beszélek, hanem a formásakról amik láthatóan azért nem izmosak viszont szépen teltek...

Nagy a csend :DD a Nó hau őrizve van kegyetlenül :D

A többi meg bullshit (tisztelek a kiv-nek)

2018. júl. 20. 15:40
 8/9 anonim ***** válasza:
25%
Sikerült azóta párkapcsolatot kiépítened, vagy még a tyúkokat üldözöd az udvarban?
2018. júl. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Mi van itt éled ki az elfolytásaidat?
2019. jún. 14. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!