Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Herby, Dancsó, Unfield,...

Herby, Dancsó, Unfield, Goodlike és társaiknak miért van annyi feliratkozójuk? Csak szerintem nem közvetítenek ezek a csatornák semmilyen értéket?

Figyelt kérdés
2016. máj. 18. 19:52
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
bartos möster a magyar youtube legalja
2016. máj. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Szerintem Bartos az nagyságrendekkel felülmúlja Molnár Krisztiánt. :D
2016. máj. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
37%

Mindegyik videó.. amik az elsők között került fel, hordoz értéket, és persze ha normálisan van megszerkesztve.


a 120. vérpistike minecraft videója nézőknek nem hordoz értéket, vérpistikének igen, mert megtanulja kezelni a videószerkesztőt egy renderelés erejéig.


Még Molnár Krisztián videója is hordoz értéket, mert szerintem nagyon jó példája a fiatalságnak.. pontosabban hogy hova kerülhetnek.

2016. máj. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
96%
Én ezek közül csak Dancsónak és Goodlike-nak láttam videóit... én azért nem raknék közéjük egyenlőségjelet... jó, hogy Dancsó videóinak a minősége egyre rosszabb, le is iratkoztam róla, de a befektetett energiát, tematikát stb. tekintve egészen más eset, mint Goodlike. Utóbbi tipikusan az az eset, hogy van egy nagyhangú, nagypofájú, viszonylag jól kinéző tinisrác... ahogy a suliban is ezek a legvagányabbak meg akit mindenki követ, neten is őt fogja követni a korosztálya meg a fiatalabbak. Abban a korban igenis az a menő, aki mindenkinek beszól, káromkodik, mindenről elmnondja a véleményét, még ha nem is kérik, nagyképű... hát nem is az idősebbek képzik sztem a látogatótáborának a nagy részét. Amúgy a srác nem hülye, és vannak jó meglátásai, de a körítés miatt lesz erőltetett meg kevésbé értékes a dolog...
2016. máj. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Ezek közül csak Dancsót meg Unfieldet ismerem. Dancsót régen szerettem amikor még csak filmkritikákat csinált. Azokon mindig jól szórakoztam de mára már teljesen átesett a ló túloldalára. Számomra már nézhetetlen. Unfieldot ritkán nézek, ha nézek is többnyire gameplay videókat esetleg egy-kettőt a másik csatornájáról. Viszont JustVidmant hiányolom innen. Ő ugyanis nem rontott hanem javított a színvonalán. Minden videója igényes, képes megnevettetni.
2016. máj. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
97%

Herby- még régebben nézegettem tőle néhány videót, volt köztük pár vicces, de a nagy része semmiről nem szól, felejtős.


Szalay Isti- aranyos, mosolygós, vidám srác, de ennyi :D, nem egy maradandó élmény a videói, főleg ezek a kóstolós marhaságok, ő is felejtős.


Goodlike- nem ismerem, nem tudok róla nyilatkozni.


Unfield- ... . "Kitalálom mire használják a nők!" és az ehhez hasonló viedók wtf? Meg a kedvencem a Bözsi nénis, Zsanettes reakció videó. Eljátssza a nagy ártatlant, hogy jajj ezeket nem ismerem, most nézem meg először, fapofával megnézi a videókat, majd közli okoskódó hangnemben, tök komolyan, hogy jajj ezek nem is viccesek, hülyék vagytok hogy ezt nézitek :). Húha, nagyon bölcset szólt a 17 éves gyerek :D.


Dancsó Peti- FreddyD kapcsán ismertem meg pár éve (majd rá is kitérek :)), bevallom őszintén először nagyon nem tetszett a beszédstílusa, érződött, hogy előre megírta a szövegét. Utána megszoktam, és pont ettől lett számomra szerethető, mert igényes, kidolgozott videói voltak, a poénjai is tetszettek. DE!!! Mint már írták sokan, egy idő után átesett a ló túloldalára, a videómánia epizódok ritkultak, helyette jöttek ezek a s.ar kérdezz-felelek meg az egyre gagyibb szakszerűen videók, ja meg ugye a sokat emlegetett bárány (amúgy Marilyn a neve :D). Nálam az tette fel az i-re a pontot, amikor az egyik videóban a partvis nyelét feldugta Marilynnek. Nagyot csalódtam benne, még fel vagyok rá iratkozva, de ha látom az új videókat, nem érzek késztetést, hogy azonnal megnézzem (régen mindig nagyon vártam az új epizódokat).


Molnár Krisztián- jajjajjjjj... Ha vizsgák előtt nagyon fáradt vagyok, de még tanulnom kell, megnézek tőle 1 videót, és egyből felmegy a vérnyomásom :D. Borzasztó, tudom, hogy nem százas a gyerek, na de hol vannak a szülők???? Volt egy videója, amiben Anna szerelmét ajnározta, az kifejezetten rémisztő volt ("puszilom a puncidat", wtf?!?!), be kéne zárni a gyereket. Ehelyett elmennek nyaralni, és felveszi ahogy zabál.


Éééés jöjjön FreddyD, a nagy kedvencem, sajnos a fiatalabb korosztály nem ismeri, pedig szerintem nagyon jó videói vannak/voltak, most nem akarom oldalakon át dicsérni, a lényeg, hogy ő az egyetlen, aki tudta, hol a határ :). A rosszpc játékok ötlete ugye az AVGN-től jött, de amúgy nem majmolta a sok videóst, nincs többszáz kérdezz-felelek, unboxing, mittudoménmilyen dögunalmas videója. Nekem az a legszimpatikusabb, hogy szerény, nem akarja, hogy felismerjék, ezért maszkban van/volt mindig. Számomra ő az abszolút kedvenc, ő nem egy tucat videós, mint a maiak, akik egymást utánozzák, és semmi humoruk nincs :).

2016. máj. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
0%
Unlifed a kiráj nagyon szerepem mer ojan kis cukki
2016. jún. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
0%
Azért mert jókat lehet nevetni rajtuk.
2016. júl. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
16%
Nem csak szerinted.A hozzád hasonló tudálékos sznobok szerint is.Akik annyira felsőbbrendűnek érzik magukat közben meg irigykednek mert ők nem tudják ilyen szinten felválalni magukat mint ezek a youtubesok.😅 Én szinte nem is nézek tévét egyébként mert a youzibe sokkal jobban leköt.Annyit lehet nevetni rajtuk.Meg aztán UNFIELD nem közvetít semmi értelmeset?Te még nem láttad milyen értelmesen tud a dolgokhoz állni.
2016. júl. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:
100%

19. hozzászóló


Szinte fájt elolvasnom a válaszodat. El nem hiszem, hogy te 13 évesnél idősebb vagy.

2016. júl. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!