Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti is ennyire birjatok UNFIELD...

Ti is ennyire birjatok UNFIELDOT, mint en? X

Figyelt kérdés
Ah en nagyon imadom. Vicces,aranyos, jo videokat csinaal, es imadom a neveteset:Dd Es nem akarom hogy megvaltozzon:/ barcsak mindig ilyen maradna,mint amilyen most. Felek hogy amint noni kezd megjobban a feliratkozoi szama, egyre nagykepubb lesz maajd.

2015. aug. 8. 16:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem depressziós vagy mellette szeretethiányod van.
2015. aug. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Idegesítő kis senki.
2015. aug. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Egy videójába néztem bele, azt is csak 5 percig néztem max. Számomra az egyik legvisszataszítóbb videós...
2015. aug. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én gondoltam, hogy inkább megnézek pár videót, HÁTHA. DE nem jött össze, baromi idegesítőnek találtam, pedig elhiheted nem vagyok olyan idős :D
2015. aug. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
legvisszataszitobb? idegesito? ugyanarrol a videosrol beszelunk?D::DD:
2015. aug. 8. 18:46
 6/11 anonim ***** válasza:
Igen, ugyanarról. :)
2015. aug. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Minél híresebb valami annál nagyobb divat utálni
2015. aug. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nyomasztó zene, manipulatív pszichoblabla, megtetézve jó adag sajátego-fényezéssel.


Hallgassa az, akinek lelki igénye van a depresszióra. Annak biztos, hogy ő lesz az isten.

2015. aug. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
unalmas önsztároló gyerek, aki a generációnak meg pár sikeres téma meglovaglásának köszönheti a sikerét. Semmi egyedivel nem áll elő, semmi újat nem mond, ugyan azt csinálja mint a többi vlogos(reakcióvideók, kihívások, unalmas témákról beszél), úgy tesz mintha lenne valami élettapasztalata, közbe semmit se tud, a 12 évesekből álló rajongótábora meg szörnyű
2015. aug. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Nekem elsore annyi jott le, hogy szegeny gyerek buta mint a fold. "Hat reszes trilogia", es a tobbi. Azon kivul olyan vontatottan meseli az unalmas sztorijait, hogy inkabb hallgatnam a vizallasjelentest a Kossuth radioban. Ehhez jon meg a vilag legnagyobb luzersege, az elektromos cigizes :D Ennel keves szanalmasabb dolgot tudok elkepzelni.
2015. aug. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!