Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem tudnak őszinték...

Miért nem tudnak őszinték lenni az emberek? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy sokan azt mondják, hogy átlagos vagyok, közben meg ők is tudják, hogy nagyon ocsmány vagyok, de valamiért mégsem akarják őszintén elmondani az igazságot.


(Képet tudok küldeni privátban, ha valaki esetleg akar egy őszinte véleményt mondani.)



2016. máj. 19. 17:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia, küldj képet privátban, én őszinte leszek.
2016. máj. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet h tényleg átlagos vagy? A múltkor az egyik óránkon mondta egy pszichológusnő, hogy gyakran van olyan hogy a páciens vmilyennek (pl csúnyának) gondolja magát és ha valaki megdicséri, vagy ha lány az illető és egy fiú megbámulja az utcán akkor is totál kiforgatja az egészet. Úgy gondolja hogy biztosan csak azért bámulta meg mert annyira szarul néz ki és nem is őszintén dicsérték meg. Tehát a saját magáról kialakított képbe kényszerít bele mindent mert mást el sem akar fogadni.

Amúgy meg az emberek 90%-a átlagosan néz ki. Egyesek jobban öltözködnek, de sztem ennyi. Kevés a különlegesen szép vagy csúnya ember.

De ha mégis csúnya lennél akkor meg mi van? Legalább nem vagy átlagos :) A lányoknak nehezebb dolguk van ha csúnyák, de azért nem reménytelen és fő h szeretned kellene magad akárhogy is nézel ki.

2016. máj. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
Ha arra vársz hogy ocsmánynak nevezzenek nekem is küldheted
2016. máj. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
53%
De szenya vagy 3-as :D mondjuk azt én sem értem miért full idegen emberek véleményére adva szeretné elhinni h csúnya...
2016. máj. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Kuld azt a kepet. Oszinte leszek de ne sertodj majd meg.
2016. máj. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%

FÚÚÚ DERONDAVAGY VÁÁÁÁ INFARKTUST KAPTAM AZONNAL BETÖRTEKAZ ABLAKOK A SZOMSZÉD MEGHALT BEPERELEK TE FIZETED KI NÉGYMILLIÓLESZ.

elégedett vagy?

2016. máj. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Firedoom ***** válasza:
52%
Kivancsi lettem, johet a kep
2016. máj. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha még aktuális küldhetsz egy képet nekem is :)
2016. máj. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
Nekem is küldhetsz képet :) 16/L
2016. máj. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem is küldheted.
2016. júl. 6. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!