Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hipermárketes pénztárosok, mi...

Hipermárketes pénztárosok, mi volt a legextrémebb dolog, amit vettek nálatok és hogy reagáltál rá?

Figyelt kérdés
ki vett és mit? a vevő vagy te zavarba jöttél?

2016. máj. 21. 18:25
 1/7 anonim ***** válasza:
40%

"Hipermárket"-ben dolgoztam nyáron.

Nem igazán vannak olyan termékek amitől zavarba jöhetnék.

Max az óvszer, síkosító, de azok is hétköznapi dolgok.

2016. máj. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyszer állt előttem a sorban egy pasi aki kb 10 rekesz sört vett és vagy 200 tekercs vécépapírt, semmi mást. De láttam egyszer két pasit akik mintegy 20 kiló különböző felvágottat/virslit vettek egyszerre, de egyféléből csak egy normál mennyiséget.
2016. máj. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
óvszer 43e forint értékben.
2016. máj. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%

Nincs olyan termék ami extrémnek számítana. Nagyon kezdő voltam még,amikor a volt töri tanárom óvszert vásárolt nálam,én meg valamit elrontottam/nem tudom már mit/. Ügyeletes csoportvezetőt kellett hívnom. A sor meg állt... Az emberek látták,hogy egy csomag óvszer miatt áll a bál...)

Én meg majd elsüllyedtem szégyenembem,hogy ilyen kellemetlen helyzetbe hoztam a volt töri tanárt,amikor úgyis mindig hülyének nézett,mert rossz voltam töriből. Kész voltam.

2016. máj. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%
Én egyszer csak parizert meg óvszert vettem, a pénztáros srác úgy köszönt el, hogy Kellemes estét! de látszott, hogy mindjárt elröhögi magát.
2016. máj. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
90%

Akció volt a " durex" termékeknél. Pont este voltam beosztva kasszásnak. Egy fiatal srác felpakolt rengeteg óvszert és sietve pakolta elfele nem tudtam lehúzni mindet a 'mágnes padon' gyorsan kifizette és pár perc múlva hallottam hogy jelzett a riasztó és a biztonsági őr egyenként újra megnézte. Hát gondolom a srác nem volt túl boldog...

Egyszer megkérdezte egy srác tőlem hogy kell használni? Én meg annyira ledöbbentem hogy alig birtam válaszolni ( még mindig reménykedek hogy ez vicc volt)

De volt már olyan hogy 100%-os piat kerestek XD

2016. máj. 22. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
89%
Almás pite hozzávalói, egy tizenéves srácnál, miután előző nap adta az Amerikai pitét a tévé :D
2016. aug. 31. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!