Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek korrekt dolog...

Szerintetek korrekt dolog valakit árjának nevezni napjainkban?

Figyelt kérdés

Mármint nem fura, megkülönböztető, sértő stb, stb...

Valakit így nevezni, akinek kék szeme, szőke haja, magas termete van?

Nekem valahogy megütötte a fülem.

Főleg h. ez eredetileg, nem a fenti embertípust jelölte, hanem az Indiába bevándorló világosabb bőrű, hajú, népeket, és később ugye a Hitlerféle fajelmélet.


Kinek mi a véleménye a kifejezés használatáról?


2016. máj. 6. 23:28
 1/3 anonim ***** válasza:
61%

Alapvetően szerintem semmi baj nincs a a kifejezéssel,de ha ezt nyilvánosan használnád ferdén néznének rád.MIVEL az emberek 90%a sík hülye,és nekik rögtön a holokauszt ugrana be.Ha vkit így szólítanál lehet h megis sértődne.

a horogkereszt is napszimbólum volt,csakhát az emberek 90%a azt se tudná hova tenni

DE SAJNOS ADDIG amíg egy olyan társadalomban élünk ami tiltja a horogkeresztet amihez 6millió ember halála kötődik de engedélyezi a kommunista csillagot amihez(sztálin és egyéb véres megtorlásoknak köszönhetően) HATVAN millió ember halála kötődik addig sztem,ne használd

Engem nem zavarna.

2016. máj. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

az Indiába bevándorló világosabb bőrű, hajú, népek az Ádám és Éva korabeli emberek voltak az ős időkből, valószínűleg nem földi eredetűek. A ma élő ún. "északi" emberek tőlük származnak Indiából vándoroltak Dél-Oroszországba ahonnét később megindultak a mai Észak és Nyugat Európa felé...


(A mai indiaiak nem árják, az északi germánok, svédek, norvégok, dánok, kelták, frankok, keleti szlávok ősei voltak)

2016. máj. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sötétebb hajú és fehér bőrű ember is lehet árja különben...
2016. máj. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!