Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hova lehetne akkor besorolni...

Hova lehetne akkor besorolni egy ilyen embert?

Figyelt kérdés

Nem népszerű,minden nézetből"néző",nehezen tartja meg a barátaival a kapcsolatot,túlságosan önbizalom hiányos,korábbi csalódások miatt mostmár ember utáló is.

Mondanám ,hogy antiszociális,de nem fogom.Itt mindenki,vagy majdnem mindenki azt állítja,hogy "nem szabad összekeverni a kettőt!Aniszociális(megpróbálja elcseszni a jó kedvet,befolyásolni akar,stb) vs.Asszociális(nem érdekli az sem, ha élete végéig egyedűl fogja leélni egész életét)

Akkor most hova lehetne besorolni egy ilyen embert,mert próbálkozni próbálkozna beilleszkedni,de a sok kritizálástól már messze földön kifutott volna a világból,arról nem is beszélve,hogy lassan már furcsa mód kezdenek elhatalmasodni rajta a sötét manók,ne kérdezzétek,hogy mik is.

Simán introvertált sznob? Ez a név is jó lenne,csak tudjam már,mi a rendes meghatározás!

Trollok!Kíméljetek!



2015. aug. 7. 08:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Miért kellene bárkit is bekategorizálni? Egy ember, akinek önálló gondolatai és saját, mással össze nem keverhető egyénisége van. Ennyi.


"Vagyok, mint minden ember: fenség,

Észak-fok, titok, idegenség...."

2015. aug. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen emberből manapság 12 egy tucat. Számítógép mellett nevelkedett, ezért nem tud normális emberi kapcsolatot kialakítani.
2015. aug. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Annyira nem veszik komolyan a köztudatban ezeket a besorolásaidat, szóval gondolom ezzel azt akarod kifejezni, hogy önmagad számára szeretnél egy ilyen kategorizált jelzőt amit magadnak mondogatsz, mert mások nem használnak ilyet. Ennek a célnak a te példád is megfelel:)

Amúgy akármennyire sorolgatod a hiányosságaidat, az emberek normálisan a jó tulajdonságaik, érdeklődési köreik, kedvtelésük alapján jellemzik egymást. Te meg az önmarcangolásnál leragadtál.

Nekem is vannak problémáim az ismerkedéssel, de nem tartom magam önbizalom hiányosnak, sok minden jó vagyok valamilyen szinten és néha megtalálom a közös hangot másokkal. Amikor meg nem találom, akkor meg magamba fordulok, és nem erőltetem. Lekötöm magam valami mással, mint az engem környező társaság, mert millióféle szép dolog van a földön, csak keresni kell, nyitottnak lenni rá. Talán neked is lehettek olyan pozitív tulajdonságaid, amire mások nem voltak nyitottak, de te is törekedhetsz arra, hogy megtaláld az a környezetet, amiben jól érzed magad, ami valódi bizalmat ad. Szerintem mindig van ilyen, csak nyitottnak kell lenni rá.

Amiről te beszélsz, azt úgy hívják skatulya, ami nem túl értelemfeszítő dolog.

2016. ápr. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!