Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi értelme volt ennek? 20F

Mi értelme volt ennek? 20F

Figyelt kérdés

1 hónapja egy kis összejövetelen egy régi ismerős lány(17L) oda jött hozzám beszélgetni, majd táncolni noszogatott. 1 éve láttam és változott kicsit, tetszett, ezért belementem. Aztán chatelgettünk, majd 1 hét múlva találkoztunk. Odáig volt értem, minden szavamat itta. Na, a találkozásunk után másnapra is szerveztünk egyet(Figyeljétek, hogy itt mennyire rá ért még.) és itt már az ölembe is ült, ölelgetett, majd szembe ült velem az ölembe, egyértelműsítette, hogy mit akar. Hát, megcsókoltam. Még nem éreztem semmit, csak élveztem, hogy valaki végre felnéz rám, hogy látom rajta, hogy kedvel és odáig van. 5 napra rá ismét találkoztunk, közben chatelgettünk, le sem akadt a chatről sem, több szexuális utalást is tett és folyton szívecske, pusziküldözgetés stb, tudjátok.. Aztán találkoztunk, itt már volt több csók is, beszélgettünk, elnyújtotta 2 órával az egészet, csak, hogy velem lehessen. Ezek után kedveltem meg, szinte beleszerettem, de, ha nem is, ez egy hatalmas fellángolás lett. Közöltem vele, hogy én is megszerettem, mert ő ezt már többször hangoztatta és azt is mondtam, hogy hiányzik. 2 napra rá volt az első eset, hogy törölte a találkozást. Beszélgettünk még chaten, de elhidegült, semmi szívecske, smiley, mint, ha valaki más lenne. Ez ment 1 hétig, mert próbálkoztam visszarángatni, de nem ment. Aztán napokig nem írtam, 1-2x rám írt, de nem lehetett vele rendesen beszélgetni, kb 2x törölt találkozót. 2 hét múlva leírtam neki hosszan, hogy nem értem a viselkedését, megnyíltam neki, erre ő elhidegül és nem akar találkozót. Állította, hogy akar, csak nincs ideje(Mily fura ez, első héten 2 nap egymás után ráért és egész nap írogatott.). 1 hét múlva írtam neki legközelebb, mert rám se bagózott, hogy döntsön, hogy akar-e valamit vagy fejezzük be végleg. Azt mondta, hogy legyen, próbáljuk meg. Ezután akartam egy találkát, de nem volt jó az sem. 1 hét megint teljes kommunikáció nélkül, telefont nem vette fel és állította, hogy nem is hívtam. (Totál hülyének nézés..)

Leírtam neki mindent, hogy látom, hogy nem adja meg az esélyt, mindent megpróbáltam, de nem tudok a végletekig próbálkozni és nem értem, hogy miért viselkedik velem így, mert ő kezdeményezett és ő akart találkozót. A válasza az volt, hogy nem tudja, mit miért tesz és, hogy, ha már nem tudok várni, akkor megérti és elfogadja, hogy vége. Erre írtam, hogy tudok várni akkor és mondjon egy időpontot találkozni. Erre írta, hogy, hát igazából neki most nem is kell kapcsolat szerinte. Értitek? Még a végén az lett volna, hogy miattam van vége, mert türelmetlen vagyok és nem tudok rá várni, hogy legyen rám ideje, miközben ő gimnazista én pedig melózok és egyetemre járok. Arra nem kaptam választ, hogy miért csinálta ezt akkor, csak annyit, hogy ne kérdezzem, hogy mit miért csinál, mert nem tudja.

Lett volna egy biztos pont az életébe, de neki nem kellettem, 2 hétig benne volt a dologban, majd 3 hétig tartott kihúzni belőle, hogy nem akar semmit, én pedig szenvedtem, mert megszerettem és nem tudtam, hogy mit rontottam el. Kész szívfájdalom volt ez az egész, még most sem vagyok 100%-on, de legalább le lett zárva. Mi értelme volt?


2016. máj. 23. 14:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ostoba liba játszadozásai.
2016. máj. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Látszólag semmi. Ugyanakkor biztos, hogy volt.

Mennyire ismerted? Mennyire csak az tetszett, hogy felnéz Rád... a miért is, tudod egyáltalán, hogy mi az ami tetszett neki Benned, mi az amiért felnézhetett Rád? Mit tudott Ő Rólad? És Te mit tudtál Róla? Mennyire csak ez a "felnézés" és mennyire Ő tetszett Neked?


Csak egy önmagában bizonytalan ember szeret bele úgy valakibe, hogy szinte semmit nem tud a másikról.


Lehet, hogy jó kapcsolat is lehetett volna belőle, de kétlem.


Láttam már ilyet. A lány egy hosszabb kapcsolatból jött és valóban nem tudta mit szeretne. Akart egy kis szabadságot is, de tetszeni is szeretett volna. Lehet, buta liba játszadozása, ahogy az első mondja, csakhogy minden "társasjátékhoz" minimum ketten kellenek, így felmerül a kérdés: egy valóban érett személyiséggel lehet-e így játszadozni?


Ha értelmet akarsz adni a dolgoknak mindig egyet kérdezz: "Mit mutat ez Rólam?"

2016. máj. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Azt mutatja rólam, hogy érzelmileg gyenge vagyok és szeretethiányos, mert jól esett, hogy láttam rajta, hogy kedvel. Tisztában vagyok vele, hogy szánalmas volt, amiket csináltam, hogy csaholtam utána és, hogy erőltettem a dolgokat, de az elején még én is hideg voltam, miután találkozgattunk és láttam, hogy milyen élőben, hogy hogyan beszél velem, miket mond magáról, ez tetszett meg.

Állította, hogy én túl jó vagyok hozzá, okosabb vagyok(Ami igazából igaz is, nem érdekem hazudni itt.) és jobbat érdemlek.

Ismertem valamennyire, tudtam róla dolgokat és azt, hogy elvileg normális, értelmes, jólelkű lány.

2016. máj. 23. 14:35
 4/10 anonim ***** válasza:
Ez a csaj nagyon éretlen még. Komolyabbat keressél. Nem feltétlenül idősebbet, mert az ember komolysága az egyéntől is függ, nem csupán az évei számától. Tehát rábukkanhatsz olyan 16 évesre aki felnőttesen gondolkodik, aztán olyan 22 évesre is, aki az általad ismertetett szint.
2016. máj. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen, már látom, hogy éretlen. Aki érett lenne ennyi idősen, az értékelné a dolgokat, amiket tettem érte és tiszta lapokkal játszott volna, nem pedig rám terelni a felelősséget és arra játszani, hogy én vessek ennek véget.
2016. máj. 23. 14:36
 6/10 anonim ***** válasza:
Dobj magánt, mert mondanék valamit, de nem akarom kiírni.
2016. máj. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez a "lett volna egy biztos pont az életében" mekkora gáz már.
2016. máj. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ezt arra írtam, hogy olyan szinten kiöntötte a lelkét az első hetekben, hogy azt hittem róla, hogy egy totál-csőd a lány. Engem sosem vinne rá a lelkiismeret, hogy félre lépjek, racionálisan próbálok hozzáállni a dolgokhoz és úgy kezelni őket, hogy neki is és nekem is jó legyen, nem magamat akartam beállítani a messiásának.
2016. máj. 23. 17:33
 9/10 anonim ***** válasza:
És vonzott a totál csődség?
2016. máj. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Mint mondtam, utána fogott meg, mikor jobban megismertem. Azt is leírtam, hogy mi vonzott. A másik pedig, hogy én kérdeztem. :)
2016. máj. 23. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!