Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kis termetű srácok! Benneteket...

Kis termetű srácok! Benneteket is levegőnek néznek az emberek?

Figyelt kérdés
Persze tudom, hogy nem vagyok egy kétajtós szekrény, de azért lehetne az emberekben annyi tolerancia, hogy egy szűk helyen (bolt), ne a harmadik felszólításra tolja arrébb a s*ggét, ne úgy sétáljon el mellettem egy hangulatos, tömegtől mentes kisutcán, hogy közben szándékosan! rám sem néz. Az a legrosszabb, hogy ezt elsősorban a nők körében figyeltem meg. Mintha számukra szégyen lenne, akár egy közömbös pillantást is vetni egy olyan férfire, aki kicsit gyengébb testalkatú, mint az átlag. Lehet csak én vagyok ennyire furcsa gondolkodású humanista, de én kinézettől függetlenül a kövér/alacsony/szeplős/rövid vagy hosszú hajú/szép/kevésbé szép stb. csajokra egyaránt odapillantok sétálás közben, hogy lássam, ki ő, esetleg van-e valami problémája, az adott pillanatban boldog-e stb.

2016. máj. 24. 15:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Neked itt magaddal van gondod a leírás alapján, mert egyébként mindenkivel így bánnak az idegen emberek. Ez a normális ugyanis, nem az hogy mindenkit megbámulunk az utcán. A boltban meg mindenki magával van elfoglalva meg a vásárlással, nem idegen emberekkel.
2016. máj. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát én se nézegetem az embereket az utcán. Se a kétajtós szekrényeket, se a többit. Nem tudom, hogy valaki bunkóságból csinálja-e, én biztos nem, egyszerűen olyankor épp a fejemben tartózkodom, és a külvilág kb annyiban érdekel, hogy ne okozzak tömegbalesetet. Meg én a másik véglet vagyok, azt se szeretem, ha a képembe bámulnak.
2016. máj. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Srácokhoz szólt a kérdés, szóval bocs, de ha én valahol el akarok menni, és ott állnak az útban, akkor kinyitom a számat, hogy "elnézést, legyenek szívesek arrébb menni" vagy valami hasonló.
2016. máj. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#3: Látom el sem olvastad a kérdést. (2. sor)

Azt pedig sehol nem írtam, hogy elvárom, hogy az emberek bámuljanak (ha valahova sietek én sem nézem a másikat), de rengeteg alkalommal tapasztaltam már, hogy az illető szándékosan sem akart rám vetni egy gyors pillantást sem olyan szituációban, amikor ez ösztönös cselekedet lenne. Nehéz így megfogalmazni, de biztos van aki érti mire gondolok.

2016. máj. 24. 15:52
 5/7 A kérdező kommentje:
#3: Vagy jobban mondva inkább rosszul értelmezted.
2016. máj. 24. 15:53
 6/7 anonim ***** válasza:
De egy pontot már kipipálhatsz. Ha elállják az utadat, akkor nem malmozol, hanem kinyitod a szád. Térjek ki a többire is?
2016. máj. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az átlag nő nem mer/nem akar ránézni idegen férfiakra mert félreértik az. Az átlag nő ha tetszel is neki, akkor sem fog rád nézni, sőt lehet el is fordul, lefelé néz inkább zavarában, amire te azt hinnéd baja van veled, pedig épp hogy nem így van. Ilyen az átlag nő... szokj hozzá.

Neked meg kisebbségi komplexusod van valamiért.

2016. máj. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!