Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti szeretitek ha csikiznek...

Ti szeretitek ha csikiznek benneteket és hogy ha ti csikizhettek mást? Több lent

Figyelt kérdés
Én speciel azt szeretem ha a hasamra lefektetnek lekötöznek és a talpamat lefeszítve csikiznek. Én is így szeretek csikizni. Ti hol szerettek csikizni, hol vagytok a legcsikisebbek? Írjátok le ide de privátban is rám lehet ám írni.

2016. márc. 15. 19:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A csikizéssel úgy vagyok, hogy rövid ideig poén, de amikor már a másiknak kellemetlen, akkor abba kell hagyni. Függetlenül attól, hogy adom -e, vagy kapom.

Én amúgy rosszul tűröm a csikizést, a talpaim és a hónaljam a gyengepontom. Ha csak kicsit csinálják, akkor én is csak röhögök, de egy idő után már akaratlanul is elkezdek ütni-rúgni.

2016. márc. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Gyűlölöm, ha csikiznek. Mondjuk én alapból nagyon csikis vagyok, már az is csikis, ha valaki gyengéden hozzámér. És ez igaz a testem teljes felületére, nincs olyan nálam, hogy itt vagyok a legcsikisebb, ott meg kevésbé.

És én magam se szeretek másokat csikizni, max talán a 3 éves unokatesómat, mondjuk őt nem is igazán kell, mert már akkor visitozik meg kacag, ha még hozzá sem értem xD

2016. márc. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
:D Én szeretem ha csikiznek. Viszont én nagyon durván szoktam menni :D Lekötözöm bekötöm a szemét bekenem a talpát babaolajjal és az ujbegyemmel csikizem min. 15 percig :D
2016. márc. 16. 07:09
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

En imadom a csikizest! mast is szivesen csikizek, ha jol ki van kotozve, de egyebkent en is iszonyuan csikis vagyok!


foleg a hasamon, csipotajekomon, de kb minden mashol is :D ezert nem is lehet csikizni engem, csak ha annyira meg vagyok kotozve, hogy semennyire se tudjak ellenkezni

2016. márc. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Kedves Kérdező!

Elárulnád a korod?

2016. márc. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kérdező, akkor nem szivesen találkoznék veled :"D
2016. márc. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
10-15 év közötti fiú vagyok, pontosan nem akarom leírni. Miért kérdezted amúgy
2016. márc. 16. 20:00
 8/8 anonim válasza:
Megmondom őszíntèn én úgy szeretek csikizni ha az áldozat háton fekve kiterpesztett lábakkal van lekötve de hason fekve is jó. Én imádom ha csikiznek még fizetnék is érte. Nekem a gyengepontjaim a comb belső oldala és a hónaljam.
2022. szept. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!