Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák hogy bírjátok amikor...

Anyukák hogy bírjátok amikor egy nehéz éjszaka után a férjetek ingerlékenyen kel mellőletek és levegőnek néz benneteket?

Figyelt kérdés
Mert ő ingerlékeny mert fáradt, ő még aludt is de az anya 88 szor ébred a gyerekhez az mit szóljon, amikor azt hinné az ember hogy alhat hajnalban egy keveset, de mégsem lehet mert az apja le se szar*ja a gyerekét?

2014. máj. 27. 05:33
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
51%
Gondolom apa megy dolgozni, ahol ha nem jol végzi a munkáját a kíalvatlansagtol, akkor kirughatjak. Ellenben anya marad otthon es eselyes, hogy napközben lesz egy kis ideje aludni, meg a kirúgás reme se fenyegeti.
2014. máj. 27. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
71%

A férjem is néha elég fáradt szokott lenni de én nem várom el tőle h pl ő keljen a gyerekhez. Hagyom aludni. Ő sofőr és ha nem alszik otthol és fáradtan megy dolgozni az az ő és.mások életébe kerülhet. Szóval én csak a végső esetben szólok neki. Persze az más ha egy szobában vagytok mert akkor ő is felkel de te aarról nem tehetsz. Ez ilyen.

Biztos azért volt olyan mert kimerült volt.

2014. máj. 27. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Szerintetek jó ötlet lenne ha külön aludnánk egy ideig?
2014. máj. 27. 07:45
 4/26 anonim ***** válasza:
56%
Amennyiben a valas a cél, igen,
2014. máj. 27. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
96%
Nálunk a napokban fog születni a pici és mondtam a páromnak, hogy az elején aludjon a nappaliban, mert ha éjjel sokszor kell ébredni, akkor kialvatlan lesz és nem szeretném ha munka közben baj érné. Ő tetőn dolgozik, nem kockáztatnék. Azt mondta kizárt dolog, velünk akar lenni éjjel. Rá van bízva. Kipróbáljuk együtt, aztán ha nyűg lesz az éjszaka, "kiköltözik". Neki is és nekem is jobb, ha egy kipihent, csak a munkában megfáradt Apát kap a család. Így munka után még neki is sokkal több kedve lesz segíteni. Az éjszaka pihenje ki magát.
2014. máj. 27. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
41%
Szia! Mi pont ezert alszunk kulon a ferjemmel. A munkaja stresszes es nem tudja kipihenni magat, ha en folyton kelek ejszakankent a babahoz. A kornyezetemben sokan racsodalkoznak,h harman harom kulon szobaban alszunk, de nekunk ez igy bevalt az elso perctol fogva. Igy o kipihent es valoban jokedvvel, hatekonyan tud segiteni egy munkanap utan.
2014. máj. 27. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Nekem soha nem ilyen a férjem szerencsére.

Ellenben én néha ilyen voltam régen, mikor még kicsi volt a lányunk és többször kelt éjjel is.

Humorral és türelemmel meg lehet oldani a helyzetet.

Sokszor a párom tükröt tart a viselkedésem elé, ilyenkor elszégyellem magam, vagy röhögök egy jót, hogy mennyire nevetséges a viselkedésem.

2014. máj. 27. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
95%
Az én párom soha nem ment át aludni és nem is morgott, ha sírt a gyerek. Pedig hajnal fél4kor járt dolgozni és fél8kor járt este haza. Egy csecsemő ezzel jár, egy idő után viszont ők immunissá válnak a sírásra. Legalább is nálunk így történt.
2014. máj. 27. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
75%
Hát én párom is tud ingerlékeny lenni,főleg ha felkelti a kicsi reggelente.Lehet,hogy "csak" 9 órát dolgozik,de azalatt több tonnát megemel.Szerintem érthető,hogy szeretne pihenni. De egyébként sokszor ő járt be éjjel a kicsihez mikor a foga miatt felsírt,mert én korábban elaludtam így elöbb meghallotta,hogy sirdogál a kicsi.Én nem várom el hogy felkeljen hajnalban a kicsihez.Ha pihenőnapja van sem várom el,csak ha felébred rá,ne veszekedjen.
2014. máj. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sosem volt ilyen a férjem. Ő megérti, hogy egy csecsemő azzal jár, hogy éjjel sem tudunk mindig aludni. Ez van. EMiatt sosem szokott velem szemben ingerlékeny lenni meg levegőnek nézni. Fura ez a viselkedés azért, hiszen nem anyuka tehet róla. Természetes dolog, hogy a picik felkelnek éjszaka.

Nekem a férjem mindig be is szokott segíteni ringatni éjjel a babát stb., ő irodai munkát végez egyébként.

2014. máj. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!