Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Michael Jackson jó ember volt?

Michael Jackson jó ember volt?

Figyelt kérdés

2016. máj. 24. 15:55
1 2 3
 11/23 anonim válasza:
nem tudhatjuk, max az intuíciónkban bízhatunk. Miután megvádolták, csorbult a becsülete, így nehéz lesz megítélni. Ha volt is valami vaj a füle mögött, szerintem még a hozzá legközelebb állók sem tudhattak róla. Teréz anyát 2016.szept.4.-én fogják szenté avatni, de már elindult ott is a rágalmazás. Én annyit mondok: Ne ítélj, hogy ne ítéltess! ;)
2016. máj. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim válasza:
9%

Jó ember?

Aki drog túladagolásba hal bele,hogy lehet jó ember

Bár utóbbi 40 évbe minden amerikai pop-rock megasztár

drogba hal bele és imádni valók.

2016. máj. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
(11-es: a vaj az a fejen van ("vaj van a fején"). :-) a fül mögött "valami" van ("van valami a füle mögött") csak a pontosság kedvéért :-)
2016. máj. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim válasza:
65%

Nagyon könnyen ítélkezel 11es!Előtte kicsit nézz utána a dolgoknak mielőtt ilyeneket mondassz,ne higgy el mindent amit újságokban olvasol!Még ha csak feleannyit szenvedtél volna mint ő talán nem mondanál ilyeneket.

És igen képzeld el aki minden más hírességnél több pénzt adakozik jótékonykodásra, egész életében beteg gyerekeket látogatott meg a kórházakban,többnek az életét is megmentette és a békéről szeretetről énekelt az igenis jó ember.Szerinted hány olyan ember van még a világon aki bárhol jár úgy akar onnan távozni hogy javított valamit a körülményeken?

Valószínüleg több jót tett a világgal egy nap alatt mint te meg én fogunk egész életünkben.

2016. máj. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim válasza:
Bocsánat a 12esre gondoltam
2016. máj. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
83%
Nem drog, te sötét, hanem fájdalomcsillapító, amire sajnos rászokott egy balesete után. Az egy dolog, hogy a "drug" angolul jelent drogot és gyógyszert is, meg az is egy dolog, hogy a magyar média szándékosan mindig drognak fordítja az ilyet, de azért gondolkozzunk már...
2016. máj. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim válasza:
82%
A gyerekmolesztálós ügy pedig nem ügy volt hanem vádaskodás.Az nem ugyanaz.A vádakat pedig ejtették ellene.Mind a 12 vádpontban áratattlannak találta az esküdtszék, aki pedig megvádolta beismerte hogy az apja kényszerítette a hazugságra a pénz miatt.Erről persze nem cikkeztek annyit mert így már nem lenne szenzáció.Egy nyomozónő írt egy könyvet Michael Jackson Összeesküvés címen mégpedig azért mert az újságok azt mondták hogy semmit nem jelentethetnek meg ami Michael Jackson mellett szól.
2016. máj. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:
79%
Én imádom (imádtam) őt is, és a zenéit is. De szerintem, ha kíváncsi vagy az életére és tetteire, akkor keress rá Wikipédián. Nagyon sok információt találsz róla. Az én véleményem az, hogy talán a legjobb ember volt a világon.
2016. máj. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
59%

Nevetséges barmok vagytok!!!

Mi az hogy drog túladagolás??? Eszeteknél vagytok???Mielőtt leírnátok a hülyeségeiteket nézzetek utána, hogy mi hogy volt!

A lehető legjobb ember volt... És a világ elromlott. A jó dolgok megszűntek létezni 2009. június 25-én. Gondolkodjatok, emberek! Az angyalok csak jók lehetnek, nem?

2016. máj. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
17%
istenem, ennyi elfogult barmot... honnan tudhatnád, ha nem ismerted, hogy jó ember volt? a sok katolikus pap, akikről kiderült hogy pedofilok, szerinted nem a békét meg a szeretet hirdették?
2016. máj. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!