Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Michael Jacksonról? Leírnátok,...

Michael Jacksonról? Leírnátok, hogy mit ért el? , Miért lehet őt tisztelni? Mekkora ember is volt ő valójában? élete . Igen nagy eseményeit?

Figyelt kérdés
Kiváncsi vagyok :) Köszönöm Szépen előre is!

2014. máj. 4. 14:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Olvasd csak:


[link]


Egyből jól indul: tizenháromszoros Grammy-díjas

2014. máj. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm igen :)..de ennél ink. kicsit ilyen vázlatosabba gondoltam :)
2014. máj. 4. 14:55
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Az alján van olyan, hogy Rekordjai. Nézd meg azt a részt.
2014. máj. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Tudom,, de jobban örültem volna ha valaki ugy magától írja..hogy te miért tiszteled őt...stb? :) de akkor mind1 köszönöm
2014. máj. 4. 17:11
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha valakileirna mindent rola elef sokat kene olvasbod.... Wikipedia miert nem jo?
2014. máj. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
nemtudom sokkal jobban örültem volna ha valaki saját magától tudja h milyen volt :) de mondom mind1 köszönöm :)
2014. máj. 5. 15:26
 7/15 anonim ***** válasza:
93%

Láttam, hogy válaszoltak, de azért leírom, hogy én mit gondolok :) Bocs ha kicsit sok lesz, de nagyon nagy rajongóként írok.... :D

Figyu, a starity-n röviden össze van foglalva az egész élete, én most csak arról írok, miért tisztelem a legjobban:


[link]


Én személy szerint az emberisége miatt tisztelem a legjobban. Azért, amit ő tett az emberiségért. Ő mindig csak jót akart és jó volt a szándéka, a média mégis teljesen máshogy állította be. Nála ártatlanabb és jobb embert keresve sem találnál. Amikor turnézni indult, minden városban meglátogatott egy gyermekkórházat, aminek pént adományozott. Ott még jándékokat, autogrammokat meg mindenféle jót ösztogatott a gyerekeknek, játszott velük és elfeledtette velük a betegségüket. Ugyanez volt a célja azzal, hogy gyerekeket hívott Neverland-re, a birtokára. Ott a gyerekek elmehettek a vidámparkba, állatkertbe, moziba, uszodába, bárhova, amit csak el tudsz képzelni. Michael imádta agyerekeket. Mivel neki nem volt része gyerekkorban, ezt felnőttként élte meg. Vízilufi gyatázott, fára mászott, trambulinozott, meg mindent amit a gyerekek szoktak. Mindig egy nagy gyerek maradt. Persze ha üzletről volt szó, nagyon komoly tudott lenni. Nagyon jó ember volt ő, csak a média.... hát az mindig keretbe tett neki. Még így ideírnám, hogy Michael az egyenlőséget is hírdette. Az emberek közötti egyenlőséget.

Mindegy, nem is írom tovább, a lényeg, hogy szerintem egy tökéletes példakép :)

2014. máj. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Az előző vagyok:


bocsi, csak még azt szerettem volna, hogy javaslom nézd meg egy koncertjét. Akkor majd nem kell bizonygatni, hogy mekkora ember is ő :)

2014. máj. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó :) ..igen már láttam nem egy koncertjét.:) mindig nézem..és szerintem 100%-ig kaz amit irtál
2014. máj. 6. 07:05
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Heal The World száma szerintem mindent elmond. :D
2014. máj. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!