Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Gáz ha pszichiátriára kell...

Gáz ha pszichiátriára kell járnom?

Figyelt kérdés

Nemtudom hogy fogok majd igazolást vinni az iskolába, a tanár észre fogja venni hogy pszichiátertől van. A haverjaimnak se akarok erről beszélni.

Félek hogy emiatt kifognak beszélni az emberek hogy bolond vagyok.

Nem szerteném ha a rokonok megtudnák.

Csak én érzem ezt cikinek?

Szorongás és túlzott félénkség miatt kell.

A szó hallatán rögtön az agybetegekre és bolondokra gondol az ember.

Kicsit szégyenlem is hogy ilyen bajom van.


2016. máj. 24. 17:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A tanár nem baj, ha tud róla, de csak neki mutasd meg az igazolást és senki másnak rajta kívül!
2016. máj. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Először is ne szégyelld, te nem beteg vagy, hanem gyógyulni akaró!


Nehéz ügy, amit írsz. A tanárnak diszkrétnek kellene lennie, csak hát sajnos vannak olyan tanárok, akik inkább kihasználják az ilyet.


Esetleg kérdezd meg a kezelőorvosodat, hogy ő mit tanácsolna.

2016. máj. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Inessential ***** válasza:
Én már szívtam a tanárok indiszkréciója miatt.
2016. máj. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Ha te is úgy kezeled, mintha valami rém ciki dolog lenne, akkor hogy várhatod el másoktól, hogy ne így álljanak hozzá? ;)

Szerintem kicsit lazíts. Az égvilágon nincs ebben semmi gáz. Az emberek 99,9999%-nak van valamilyen pszichés problémája, csak nem tesz ellene semmit. Te legalább már a gyógyulás útjára léptél! :)

A haverjaiddal és a rokonaiddal meg lehetnél kicsit őszintébb és nyitottabb. Ha meg így nem fogadnak el téged, az egyedül őket minősíti. Olyan haverok meg kinek kellenek?

Ha természetesen állsz hozzá, és felvállalod, akkor mások is így fogják kezelni a dolgot.

2016. máj. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem ciki ez, az legyen a legnagyobb, ennek köze sincs a bolondsághoz. Egyik barátnőm is ezért ment 1-2 hete pszichiátriára. :)

Beszélj négy szemközt ha gondolod a tanárral, hogy ez a helyzet, túl sokat szorongsz és szükséged van erre, hogy javuljon, és nem szeretnéd nagy dobra verni.

De amúgy nincs ebben semmi ciki tényleg.

2016. máj. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!