Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pszichiátriára kell járnom...

Pszichiátriára kell járnom idegrendszeri betegség miatt, elvehetik tőlem a magzatom?

Figyelt kérdés
Pszichiátriára kell járnom mert van egy velem született személyiség zavarom és több öngyilkossági kísérletem is volt. Gyógyszerrel kezelnek jelenleg Frontinnal a rohamok ellen, amik ha nem szedem a gyógyszereket egyre erősebbek és hosszabbak. Már a rohamok óta szúró érzésem is van a pocakomban és egyre több átlátszó folyás. Az orvosom pedig meg sem hallgatót (nőgyógyász). Pesten pedig azt tanácsoltál még véletlenül se legyen gyerekem amíg idegileg nem gyógyultam fel. Most mit érdemes tenni?

2014. nov. 8. 09:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, skizofrénia esetén nem lehet meggyógyulni, max tünetmentesnek lenni-egy ideig.

Szerintem beszélj pszichológussal és keress valami normális nődokit is.

2014. nov. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Nem skizofrénia abba biztosak csak sérült az idegrendszerem még gyermek koromban egy trauma által. Fehérváron a nőgyógyászok meg sem hallgattak és észre sem vették az idegrohamomat. Pesten mondták hogy így hogy nincs normálisan kezelve ne nagyon akarjak babát meg ki tudja mi lesz ha ne veszem be a gyógyszereket és lelkileg plusz idegileg sem állok készen rá. Pesten hova tudnék menni egy normális pszichiátriára és pszichológushoz? Mert itt semmibe vettek és aggódok is.
2014. nov. 8. 09:56
 3/19 anonim ***** válasza:
Mennyi idos a terhesseg? Kepesnek erzed magad arra, hogy lelkileg stabil kornyezetet biztosits a gyereknek?
2014. nov. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
4. hónap lassan 5. és nem nagyon. :/ Folyamatos félelmeim vannak szinte mindentől és depressziót is megállapítottak Budapesten.
2014. nov. 8. 10:14
 5/19 anonim ***** válasza:
Párod van? O tud segíteni?
2014. nov. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Nincs, már nem vagyok együtt jó rég óta és két vérvételt is csináltak mert van egy hasnyálmirigy gyulladásom és ott se közölték hogy baba van a pocakban. A héten tudtam meg úgy hogy eddig 5 rohamon estem túl hogy nem is tudtam mi van velem. Semmi tünetem nem volt ami azt jelezte volna hogy terhes vagyok. Ugyan úgy menstruáltam, dohányzom, ittam is alkoholt nem is keveset. :/ De Pesten megmondták hogy lelkileg 14 egy éves szintjén vagyok. Viszont az alhasamban elég erős szűrös fájdalmak vannak melyeket átlátszó bő folyás követ. :/
2014. nov. 8. 10:40
 7/19 anonim ***** válasza:

5. hónapban már hasadnak kéne lennie, nem csak szurkálódás meg folyás.

Most akkor a folyásból gondolod, hogy terhes vagy, vagy ebből gondolod, hogy baja lehet a babának?

2014. nov. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Hasam se nő nagyon... Orvos is elmondta hogy az vagyok. Én ebből bajra gondolok. :( :/
2014. nov. 8. 11:13
 9/19 anonim ***** válasza:
Na most akkor veled született személyiség zavarod van?Vagy gyerekkori trauma okozta az ideg sérülést.Szerintem kamu kérdés....
2014. nov. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Pesten azt mondták hogy velem született fehérváron már traumát mondtak. Ha kell papírt is tudok neked mutatni... nem kamu.
2014. nov. 8. 11:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!