Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Valahol olvastam hogy sokat...

Valahol olvastam hogy sokat elmond egy emberről a cipője. Főleg a férfiakról. Mit gondoltok erről lányok?

Figyelt kérdés

2015. nov. 27. 10:11
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Nálam inkább a cipő tisztasága árulkodik az illetőről.
2015. nov. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

En a cipőről Max az időjárást sejten csak.


Ruháról mar inkabb... Vasalt tiszta ruha "tiszta cipő" tiszta igényes embernek gondolom.

2015. nov. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem fontos a cipő. A tisztasága is, de inkább a milyensége. Sokat elárul az illető jelleméről, beállítottságáról a cipő. Ezt már számtalanszor tapasztaltam.
2015. nov. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
52%
Én ezt még sose hallottam, és nem is hiszek benne.
2015. nov. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
56%
Utolsó vagyok: nekem pl. nehéz cipőt venni, orthopédiai problémák miatt. Rólam a cipő annyit árul el, hogy ez az, amiben nem fáj a lábam.
2015. nov. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
69%

Ez nagyon is igaz:

- Ha pl valakinek szakadt a cipője az feltehetően igénytelen személy,

- ha több tízezer ftos cipőt hord fontosak neki a külsőségek.

- Egy fiúsabb mentalítású lánynak nem a magassarkú lesz a mindennapi viselete,

- és így fordítva.

- A converses lányok nem szeretnek kitűnni a tömegből.

- Aki mínusz fokokban is félcipőt hord feltehetően nem a leggazdagabb családból származik.

- A bakancsos lányok inkább bulizósabb, lazulósabb típusok.

- És így tovább. Ha ránézel egy lány cipőjére kb sejtheted milyen stílusa van.


Férfiaknál szerintem ez nem annyira igaz, ők nem foglalkoznak annyira a cipőjükkel.

2015. nov. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
31%

Ezt a hülyeséget a cipőgyártók lobbija terjesztette el.

Magas izmos nehéz ember vagyok aki sokat sétál, emiatt hamar szétmegy az összes cipőm, viseletes lesz.

2015. nov. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

A cipő tisztaságáról én is csak az időjárásra következtetek.

A cipő stílusáról viszont a jellemekre, ahogy már korábban leírták, lehet következtetni. Persze nem mindig helytálló, de többségében azért működik.

Pl.: ha valakinek csak 1 cipője van és azt is csak kapta valakitől, akkor nem biztos, hogy jól ítélik meg, de valószínűsíthető, hogy a többi ruhája utal erre.

Tehát nem csak a cipő, hanem az összkép is számít.

A kényelmi szempontról meg annyit, hogy ha nagyon kenyelmes se fogok iszonyat ronda cipőt felvenni, mert rosszul erezném magam benne, úgy erezném, hogy nem én vagyok. Akkor már inkabb egy kevésbé kenyelmes, de hozzám illő cipőben teszem ki a lábam az utcára. És ezt feltételezem másokról is. Kivétel akinek valami súlyos betegség miatt muszáj.

2015. nov. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem meg hülyeség.:D
2015. nov. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Szerintem is hülyeség ez. Legalábbis a lányok sokkal többet foglalkoznak vele és feleslegesen mindenféle dolgokat látnak bele, amivel a legtöbb férfi szerintem nem is foglalkozik.
2015. nov. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!