Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Valamikor kinövöm?

Valamikor kinövöm?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az van hogy én nagyon érzékeny vagyok és ez már eléggé zavaró.....

A legkisebb dolgokat is magamra veszem,minden negatív élethelyzeten bőgni tudnék..ezt kifogom nőni???Mit tehetnék ellene?:<

Pl:Ma portás voltam.A tejet rossz helyre vittem nem oda ahova elősször mondta ofőm.(mert történtek változások a termekkel kapcsolatban) Na és mikor megtudtam hogy elcshesztem elszomorodtam de még nem bőgtem.(ennyire azért nem) Na de mikor ofőm odajött hozzám hogy miért oda vittem? (DE IRTÓ KEDVESEN MONDTA,EGGYÁLTALÁN NEM LESZIDÁS FORMÁBAN MONDTA.) Na és erre majdnem elkezdtem előtte sírni.Próbáltam visszatartani.Sikerült is.De mikor elment könnyeztem pár percig.pedig nagyon kedves, és aranyos, csak nem tudom mi bajom volt.XDDD


2016. máj. 25. 13:59
 1/5 anonim válasza:
100%
Én is ugyanilyen vagyok, szinte a legapróbb dolgokon is tudnék sírni, és én is remélem kinövöm, mert tényleg elég rossz. De nyugi szerintem ha nagyobb leszel ez változni fog.
2016. máj. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
kisfiú vagy kisleány vagy?
2016. máj. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ezt kifogod nőni, sőt még általános ereje is csökkenni fog.

De nem túl érzékenység probléma. Ennek inkább örülj.

Rossz hozzáállás miatt rosszul veszed magadra dolgokat.

Változtass ezen. Ha kell segítség, írj.

2016. máj. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a válaszát!

Kedves 2. válaszoló!

14/L

Azért nem egy 8 éves gyereknek kell nézni!köszönöm!

2016. máj. 25. 15:08
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is ilyen voltam és csak rosszabb lett idővel a helyzet, szóval ki tudja...
2016. máj. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!