Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, ha nem jönnek be...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha nem jönnek be az európai fiúk? Kinövöm majd?

Figyelt kérdés
Azt hiszem egyedül fogok meghalni... Egy néhány hete történt megváltozott bennem valami. Bármilyen magyar fiúval találkozok, nem jön be. Aztán láttam egy Koreai fiút, és iszonyatosan aranyos volt... Nagyon megtetszettek a Koreai fiúk és nem is tudnám európai sráccal elképzelni az életem... Viszont most megyek egy új suliba, és tuti, hogy próbálkozni fognak nálam magyar fiúk, de én nem tudok elképzelni velük kapcsolatot. Valaki volt így? Megváltozik ez? Mert nem hiszem, hogy egyelőre találok itt magamnak valót! (ui. Jó volt ezt már kiírni magamból...)
2016. máj. 7. 20:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Hátööóizé ez érdekes.
2016. máj. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mint én és a mexikói csajok...:D
2016. máj. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Valamiért nekem se jönnek be a magyar fiúk....
2016. máj. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Túl sok volt a k-pop?
2016. máj. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
#4 lehet, hogy kicsit túltoltam, de ez már előtte is megvolt :D :3
2016. máj. 7. 20:32
 6/9 anonim ***** válasza:
Kinövöd majd. Most nagyon menö ázsiai srácokról, csajokról fantáziálni. De majd ha olyan 20-22 fölött leszel, máshogy fogod gondolni.
2016. máj. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Van itt elég sok arab, majd ők jól megba@znak.
2016. máj. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#7 +1

Amugy kinovod majd..

2016. máj. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Mostanában sok lesz az arab
2016. máj. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!