Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális hogy ha a horkolástól...

Normális hogy ha a horkolástól nem tudok elaludni?

Figyelt kérdés
Családom szerint el kellene tűrnöm mások horkolását. Most sajnos kénytelen vagyok együtt aludni a tesómmal, aki horkol. Mindig azzal jönnek hogy a reality műsorokban bezzeg mennyi ember el tud egymással aludni.
2016. máj. 26. 09:05
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút normális, ha nem tudsz úgy aludni, hogy horkolnak melletted. Én sem tudok, hangos zajban egyszerűen nem megy. Nekem a férjem horkol iszonyatosan, ezért át is költöztem egy másik szobába. Először persze ő is duzzogott, de aztán megmagyaráztam neki, hogy nekem is mindennap dolgoznom kell, korán kelek, muszáj, hogy kipihenjem magam, mellette pedig nem tudom,csak virrasztok. Így aztán elfogadta nagy nehezen. Én is tudom, hogy együtt kellene aludnunk, de a horkolása miatt sajnos nem tudunk. Biztos van olyan ember is, akit nem zavar a horkolás, de sajnos én sem tudok aludni, ha horkolnak mellettem.
2016. máj. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Jesszus, ez aztán az indok, hogy a reality showkban hogy tudnak aludni :D. Kb. 2 percet látunk az éjszakai történésekből, és nem is mindenkit, és az is meg van szerkesztve :D. Egy idő után meg úgyis kevesebben vannak, és el is lehet vonulni.


Sztem normális... vagyis sokszor előfordul, hogy vki nem bírja a horkolást. A durván hangostól én sem tudok aludni, max. 1-2 órát.

2016. máj. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!