Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy barátnőm...

Miért van az hogy barátnőm álmában kattog? Nagyon idegesítő és nemtudok töle elaludni! Mit tegyek? Minden levegővétel után kattan egyet valami a szájában. Mi lehet? Ne írjatok hülyeséget hogy lenyelte a vekkert meg ilyenek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. dec. 13. 11:30
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
58%
Lenyelte a vekkert.
2011. dec. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
85%
Párom horkol, én csikorgatom a fogam... álmában az ember nem ura a dolgoknak..
2011. dec. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
69%

Én is csináltam gyerekkoromban .. szerencsére elmult. Nálam a nyelési reflex volt, egyszerüen szomjas voltam.

Küld el egy fül-orr-gégészhez, nézze meg van-e szervi baj.

2011. dec. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
67%
A fogai koccannak össze,és azt hallod..Sokat nem tudsz tenni,legfeljebb azt,hogy ilyenkor felébreszted,hogy ne kattogtassa a fogait.Nem is tudom melyik a rosszabb a kattogás vagy a horkolás.(én a horkolástól kapok idegbajt,és nem tudok aludni tőle)
2011. dec. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
Oké köszi szépen szóval ezt kell hallgatnom életem végéig:(
2011. dec. 13. 11:40
 6/33 anonim ***** válasza:

Tényleg küld el orvoshoz ... abból baj még nem volt.


3.

2011. dec. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
Okés elküldöm de nem tudom hogy mondjam el neki... nyuszi menj el orvoshoz mer kattogsz álmodba...
2011. dec. 13. 11:42
 8/33 anonim ***** válasza:
100%
Kattog? Hallanád az én páromat horkolni. A legnagyobb teljesítményű légkalapács elbújna mellette szégyenében. Próbálnál ilyen zajártalomban aludni, szabályosan rezeg alattam az ágy, meg az agyam a fejemben. Mióta anyukája is nálunk lakik, az ő horkolása is áthallik a szomszéd szobából. Édesdeden alukálnak, én hallgatom sztereóban, nyáron még el-elbóbiskálok a teraszon, de ilyenkor keserves.
2011. dec. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:

Én ha nagyon mélyen alszom, kattog a torkom. A bátyám átrendezte a szobáját, mivel a gopszkartonfal két oldalán voltak az ágyaink, és egész éjjel azt hallgatta.

Azóta már elköltöztem, gyerekem lett. Egyszer ott aludtunk anyukáméknál, és mesélte, hogy babaként olyan mohó voltam, hogy szopi közben hatalmas vákumot csináltam és mindíg kattogó hangot hallattam. Éjjel meghallgatott (otthon agyonvert módon alszom) másnap elújságolta, hogy ugyanazt a hangot hallatom most is!

Elgondolkodtató.

Lehet hogy mélyen a tudatom alatt erről álmodom egész éjjel. Ja a kevésbe mély álmomban pedig dumálok.

2011. dec. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
háth jah értem átérzem... de hazaérsz.. (általában éjjel érek haza)bebújsz az ágyba azt katt katt katt minden egyes levegővétel után... én meg csak lesem a plafont azt csodálkozik ha napközben alszok...... de vele erröl még nem sikerült beszélnem... nemtudom hogy hozzam fel neki.. azt a horkolást nembírnám elviselni:D vennék neki tapaszt vagy fasztudja miaz
2011. dec. 13. 11:48
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!