Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az normális, hogy a húgom 18...

Az normális, hogy a húgom 18 évesen nem mer egyedül elaludni?

Figyelt kérdés

Amióta látta "Stephen King: Az" című filmet, azóta velem vagy a nővéremmel alszik.


20/F


2011. nov. 23. 01:28
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
73%
sokáig én se tudtam egyedül, már tudok pár éve, csak csak is lámpával,próbáljátok ki, hogy lámpával alszik vagy a tv-n alszik el . 18/L
2011. nov. 23. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
33%

Szerintem gáz. Az normális, hogy megijedt, de hogy nem mer egyedül aludni, az gáz.

Ha még legalább betörőktől félne, de hogy Stephen King-es hülyeségektől... szerintem ez nem jó.

2011. nov. 23. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Lehet ,hogy egy pszichológus tudna segíteni neki?
2011. nov. 23. 01:49
 4/30 A kérdező kommentje:
Most már annyit enyhült a helyzet ,hogy csak fekszik mellettem de az első napokban szorosan át kellett ölelni.
2011. nov. 23. 01:51
 5/30 anonim ***** válasza:
35%
Nyomd a kezébe a könyvet.......a film a negyedét sem adja vissza.
2011. nov. 23. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
90%

te egy nagyon jófej bátty vagy! :)


kicsit jobban ráparázott, mint mások, de nem kell aggódnod, nincs szüksége pszichológusra, egy idő után magától el fog múlni nála

2011. nov. 23. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
86%

Én 22 vagyok, de nem vagyok képes ijesztő filmek után egyedül lenni!

Régebben a férjemmel és a barátokkal kaptár maratont tartottunk, és én féltem bemenni a szemétledobóba, mert hogy ott fog felmászni a zombi. De vagy egy hónapig!

Viccesen hangzik, de komolyan rettegtem.

Úgy nyugodtam meg, hogy elképzeltem, hogy a zombi milyen fejet vág, mikor a pelenkás kukát ürítem... XD

2011. nov. 23. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
A húgom meg olyanokat kérdezget ,hogyha megjelenne az a bohóc letudnám-e győzni. XD
2011. nov. 23. 05:22
 9/30 anonim ***** válasza:
45%
... Mond meg neki, hogy az egy FILM, mivel nem óvodás már, tudja jól, hogy a filmek NEM valóságosak. Ne hagyd, hogy veled aludjon, menjen egyedül, max nyomja fel a kislámpáját, csukja be a szemét és aludjon, különben többé nem nézel vele horror filmet, mert kisgyerekként viselkedik. Szerintem ez azért túlzás, végtére is 18 éves NŐ.
2011. nov. 23. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
81%

Mond neki, hogy még ő is! XD

Nem vagyok szexista, de a nők egy kicsit érzékenyebben reagálnak a gyerekek halálára, mint a férfiak.

Ami engem kikészített:

Kör 1-2

Kedvencek temetője (nem bírtam megnézni. Gonosz kisgyerek...áááh)

Játékbaba (?. Tudod Chucky)

Alien Vs. Predator 2-ben mikor a kisgyerekből jön ki. Meg a terhes nőből!

Egy nőnek ellentétes üzenet a gonosz gyerek. Ha pedig gyerek az áldozat, a jó öreg anyai ösztön védelmezne.

2011. nov. 23. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!