Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mennyire vagytok elégedette...

Ti mennyire vagytok elégedettek az életetekkel?

Figyelt kérdés

Eltudjátok teljes mértékben fogadni magatokat? Ha nem, írjátok le miben változtatnátok, ha újraszületnétek!

Rövid önjellemzést is kérek, ha nem gond.



2016. máj. 26. 12:24
1 2
 11/13 homo ludensz ***** válasza:

Lehet jobb élted. Olyan mint sok sok embernek akiknek minden tervük,elképzelésük MAMON körül forog. Kis szerencsével felkapaszkodsz a nálad gyengébbnek a hátán és már fel is tűnik az aranyborjú.

Két élethelyzetet szemléltettem de nem adtam tanácsot.

A reinkarnáció az meg egy kicsit összetettebb ezért azzal ne fáraszd magad.

2016. máj. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
nem is fárasztom, mivel nem hiszek az ilyen baromságokban.
2016. máj. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Fene tudja. Az egészségem némi kívánnivalót hagy maga után, mert az élet úgy hozta, hogy 16 évesen már 50 kilós cementeszsákokkal birkóztam éjszakánként, (10t.-át raktam ki általában) míg nappal az iskolapadokat koptattam. A lábaim most ennek isszák a levét.

Ami az életem anyagi részét illeti, voltam már fent is, lent is. Most éppen fényévekkel a bányászbéka ülepe alatt tanyázok. Mindazonáltal nem érzem úgy, hogy panaszkodnom kellene. A gyerekeimet tisztességgel felneveltem, anyagi biztonságban élnek, és egyelőre nekem is megvan a napi betevőm.

Az érzelmi életem is rendben van, boldog házasságban élek. (Bár néha úgy érzem, talán bele kellene már kóstolni a vágytalanság békéjébe is.) Nagy terveim is vannak még, és azt gondolom, amíg azok megvannak az embernek, addig nagy baj nem lehet.

2016. máj. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!