Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan legyen önbizalmam ha a...

Hogyan legyen önbizalmam ha a barátom nem fogadott el?

Figyelt kérdés
Pont akit a legjobban szerettem.Már igaz az exem mert szakítottam vele. Mert azt mondta fogyjak,és hogy soha nem tetszett neki a hasam.

2016. máj. 27. 11:57
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
94%

Úgy, ahogy a nevében van. ÖNbizalom. A barátod nem adhatott és nem is adott ÖNbizalmat. Az mindenkinek a saját dolga. Megkeresni önmagában, hogy mi az amit értékesnek tart testileg és lelkileg. Nem mindenkinél könnyű munka, de másra nem hárítható át. Ha áthárítod, mint most a barátodra, akkor örökké gyerek leszel és másoktól fogsz függeni. Ha önálló, szabad ember szeretnél lenni akkor önmagad értékeled önmagadat és ettől lesz önbizalmad.

Kezdd azzal, hogy a tükör elé állsz és felsorolod az összes szépséget, ami visszatükröződik. :D

2016. máj. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
0%
Mondjuk ha nicns mire magabiztosnak lenned, mert igaza volt, akkor ez ám csak nyafogás és tényleg fogynod kéne. Te kis dagadík.
2016. máj. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
86%

#2 Ha valaki nem tetszik, és nem tudom elfogadni azzal nem jövök össze.

Ha meg már vele vagyok, akkor nem szekálom.

Jól tetted, hogy kidobtad, most meg találd meg saját magad, fogadd el magad. Lépj túl azon a pasin.

2016. máj. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
47%

#3 Ha valakit szeretek de lehetne még szebb, még ügyesebb, még okosabb, még csinosabb, akkor igenis motiválom és/vagy szólok neki, hogy nem ad bele mindent és ennél többet is tudna...

Ez a mentalitás, amit hozol egy naív kis álomvilágban a rózsaszin köd első hónapjaiban elég, aztán ha 2 év után is azt látod, hogy a párod megragadt és még mindig mekis diákok időbeszotását írja és elengedte magát, megpocakosodott, akkor nem azonnal hagyod ott a francba, mert nem imponál tovább, hanem segítesz neki túllendülnie a holtponton, támogatod, hogy tovább tanuljon és ha kell együtt jársz vele futni. De ez mindd a szembesítéssel kezdődik...

Viszont akinek a kapcsolata ezt nem bírja ki, na azt kell ott hagyni azonnal a francba, valóban...

2016. máj. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem nem gondolta komolyan. Csak meg akart bántani és tudta, hogy erre vagy érzékeny.

Ne foglalkozz vele, ő már ex. Majd lesz olyan, aki jobban értékel.

2016. máj. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
24%

Nincs összefüggés.

Realizáld önmagad és tudd realizációid eredményét.

Ennyi. Ehhez fél-20 perc kell és önbizalmad valós érték közelébe lesz.

Ha segítség kell, írj.

2016. máj. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
2-es , 4-es rosszindulatú d*ög vagy! Nem érdekel a mondanivalód...
2016. máj. 27. 13:01
 8/21 anonim ***** válasza:
39%

4. A lényegben igazad van (a stílus megint más kérdés). CSAKHOGY. A kérdező legnagyobb problémája nem az, hogy milyen a hasa (egyébként nekem is van pocim, ami akkor is van, ha sovány vagyok és akkor is ha van rajtam plusz 5 kg és ezzel együtt szeretnek). Az a baja, hogy nincs önbizalma. Ha a pasi szerette volna akkor tudja. És még mindig HA szerette volna, akkor azzal foglalkozott volna elsőként és nem a pocijával, tehát az okfejtésedben egy kis porszem van... (Mellesleg 3.-nak abban igaza van, hogy ha soha nem tetszett és ez annyira zavarta akkor miért jött vele össze vagy miért nem közölte az elején?)


1. voltam.

2016. máj. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
És aki nem fogad el olyannak amilyen vagyok annak ne kelljek...És én dobtam őt kedves 4-es....
2016. máj. 27. 13:05
 10/21 A kérdező kommentje:

És bírom az ilyet nem is látott de azért itt az oldalon ledagattoz...

Nem vagyok dagadt,a kezem és lábam vékony...A hasamon van egy kis felesleg...De az mindig is volt még csecsemő koromban is,vannak régi képeim...

2016. máj. 27. 13:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!