Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mindenki csak megjatsza magat...

Mindenki csak megjatsza magat az emberek elott es teljesen mas igazabol?

Figyelt kérdés
Szoval..Mindenki csak egyvalamit tettet a külvilágnak es igzabol mas a szemelyisege?Tulkomplikalom vagy ennyire osszetett a szemelyiseg?
2016. máj. 27. 13:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Ennél még jóval összetettebb, mert a munkában, szülői szerepben, barátokkal, párkapcsolatban mind-mind másképpen viselkedünk. Szerepeket játszunk, erről rengeteg kutatás, tanulmány szólt már akár 50 évvel ezelőtt is. Az ember ilyen lény, igyekszik megfelelni és helyt állni a különféle szerepeiben.
2016. máj. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
igen, de ha belegondolsz, ez valamelyest "normális" is nem? mégsem beszélsz, egy haveroddal úgy mint a nagymamáddal
2016. máj. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenki megjátssza magát, kivéve talán az igazi barátok nem.

Mész a boltba, lehet hogy legszívesebben megfejelnéd az eladót, de mégis szépen köszönsz neki.

2016. máj. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kivéve az autistákat.
2016. máj. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy japán mondás szerint az embernek 3 arca van. Egyet a külvilágnak mutat, egyet a családtagoknak és barátoknak és van egy arca melyet rajta kívül más nem ismer.
2016. máj. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

5ös ez igen érdekes:D


a filmekkel pont ez a baj, hogy csak az első 2. mutatják

2016. máj. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szoval akkor csak jol lattam.Valami rovidebb iromanyt ha valaki tudna kuldeni ilyesmirol,megkoszonnem ^^ Feltem,hogy en rendelkezem tul sok "arccal" de hatha nem. :D
2016. jún. 2. 23:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!