Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti, intelligensebb emberek,...

Ti, intelligensebb emberek, hogy bírjátok ki azt hogy körülöttetek mindenki debil?

Figyelt kérdés

Természetesen kicsit túloztam azzal hogy "mindenki", de lássuk be az emberek nagy része inkább idióta mint okos.

Legalábbis az engem körülvevő emberek kb. 80% biztos az.

És ti, akik hasonlóak mint én, hogy bírjátok elviselni azt, hogy mindenki ugyanazt a sz*rt majmolja, ha nem nézel TV-t akkor is találkozol ilyesfajta emberekkel, ingerekkel.

Én már rosszul vagyok a legtöbb aktuális szennytől, és azoktól az emberektől akiknek ez befolyásolja az életét.

A legújabb Valóvilág szériák, a szelfizés, kajafényképezés, minden sz*rt kiposztolok facebookra baromságok, de sorolhatnám éjt nappallá téve. Már olyanon gondolkoztam, hogy ez a világ nem nekem való.



2016. máj. 3. 14:05
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
30%
Az a baj, hogy túl intelligens waok ..
2016. máj. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezt a csodás választ, sokat segítettél és a poén is nagyon ütős!
2016. máj. 3. 14:10
 3/33 anonim ***** válasza:
62%
úgy hogy nem foglalkozom velük ki szűrtem a normálisakat ennyi! szerintem is a lakosság 90% a agyhalott . én is azt érzem ez a debil világ nem nekem való olyan idegennek érzem magam benne
2016. máj. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Én is próbálok a normálisakkal orientálódni, de akkor is egy hosszasabb idő után hiába van meg a saját közeged, ezek a mindennapos ingerek előbb utóbb hatást is gyakorolnak az emberre. Már nem sok választ vissza attól, hogy odabökjek pár embernek, de tudom semmit sem oldana meg, hiszen nem lenne tőle okosabb, csak én süllyednék mélyebbre.
2016. máj. 3. 14:14
 5/33 anonim ***** válasza:
87%

Erre mondják azt, hogy a világon az ész van a legjobban elosztva, mindenki szerint neki kicsit több jutott!


Az én tanácsom számodra,ha nem tetszik,nem kötelező ám nézni, klikkelni...én azt sme tudtam,hogy van új Való Világ,meg facebookom sincs már,mert minek?! Te döntesz!

2016. máj. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:

Az emberek többsége valóban nem túl inteligens. De ezzel egyszerűen nem kell törődni.

Amikor mégis muszáj (pl.: hivatalból kell velük érintkezni; vagy olyan önveszélyes vagy másokra veszélyes felelőtlenséget akar elkövetni, hogy muszáj lebeszélni) akkor olyan egyszerű kifejezéseket kell használni, amit Ő is ért.

2016. máj. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim válasza:
94%
Néha úgy érzem, divat lett szidni a kajaposztolgatós, Való Világ nézős emberkéket, hogy én húdeintelligensvagyok. Ha neki ez a szórakoztató, élvezze. Csak ne próbálja rám erőltetni azt, amit nem kedvelek.
2016. máj. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:

Van egy olyan zeneszöveg részlet, ami tökéletesen illik ide:

"Kizárod a szennyet, de rád mégis hat a téma"

Nem elég azzal elfordulnod az aktuális szennytől, ha nem nézel TV-t, vagy nem internetezel, a média és az emberek rád erőszakolják a szükségtelen információkat, hiába is nem akarod hallani.

2016. máj. 3. 14:20
 9/33 anonim ***** válasza:
77%

A legfőbb az, hogy nem tekintek mindenki mást debilnek.

Az emberek különbözőek. Az intelligenciahányados csak egyetlen dolog egy olyan komplex dologban, mint az emberi személyiség. Attól, hogy valakinek alacsonyabb az IQ-ja, még lehet nagyon értékes és érdekes ember, mint ahogy egy magas IQ-val rendelkező ember sem biztos, hogy emberileg értékes és érdekes.

Az pedig nemes egyszerűséggel nem izgat, hogy más mit szeret, vagy mit nem. Miért kéne? Miért zavarjon az, ha mások Való Világot néznek? A szelfizésnek meg aztán végképp semmi köze az intelligenciához, azon meg miért akadjak ki, ha valaki egy kaja képét kiposztolja? Ha valakinek nem tetszenek a kiírásai, vagyok annyira intelligens, hogy dühöngés helyett egyszerűen leiratkozok róla.

2016. máj. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:

Én nem arról beszéltem, hogy engem zavar hogy más mit néz, vagy mit szeret. Ő dolga.

Hanem az, amikor szükségtelenül rád traktálják ezeket, hiába iratkozol le róla, vagy törlöd ki magad mindenhonnan, elmész pl. az iskolába, ott is azt kell hallgatni és ha te mondjuk utálod ezeket, még lehet ki is közösítenek.

Az a baj, hogy a legtöbb ilyenfajta embernek hatalmas az egoja, tehát ha másoknak kinyilvánítod, hogy te XY műsort, vagy akármit utálsz, még ők néznek hülyének téged.

Az azért már eléggé feltudja húzni az embert.

2016. máj. 3. 14:33
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!