Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan vehetnék fel olyan...

Hogyan vehetnék fel olyan stílust, hogy jobban tiszteljenek?

Figyelt kérdés
Általába olyan behódoló tipus vagyok ami a neveltetésem következménye(mindent szigorúan megmondtak nem volt lehetőségem önállóan dönteni semmiben...). Ezt a tulajdonságot megőriztem felnőttkoromra, elég határozatlan vagyok. Meg úgy irigylem azokat a férfiakat akiknek olyan tiszteletetparancsoló,határozott fellépésük van,engem meg úgy nem vesznek komolyan. Hogy lehetne átváltozni abban az irányban?
2016. máj. 30. 08:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Izomzat és a szakáll sokat segít... Nekem nincs gond az önbecsülésemmel, de borzalmas baba arcom van, ha meg vagyok borotválkozva, mindenhol lekezelnek és fiatalnak néznek, azt hiszik 20 körüli kisfiú vagyok... Mióta szakállam van sokkal tisztrlettufóbban beszélnrk velem, + edzem és jó a kiállásom.

33/f

2016. máj. 30. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1. válaszoló: Ez mind szép és jó. Ugyanakkor csupán külsőség.


Kérdező: Rengeteg könyv, tanfolyam, sőt youtube videó szól a személyiségfejlesztésről, arról, hogy viselkednek a sikeres emberek. Keress rá és biztos találsz olyat, aki hiteles ebben. Egyébként meg válassz ki egy-két ismerőst akiket irigyelsz és kezdd őket először apróságokban utánozni. Testtartás, öltözködés, beszédstílus, stb. Ezen kívül szokj rá, hogy egyre gyorsabban döntesz és csak igen alapos átgondolás után változtatod meg a véleményedet.

2016. máj. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Általában azért tisztelnek valakit, amit letett az asztalra, ez nem egyik pillanatról a másikra alakult ki. Legyél az, aki vagy, ne görcsölj magadon, mert az lejön az embereknek. Te is tiszteld magad és másokat, és legyél jó abban amit csinálsz (tanulás, munka).
2016. máj. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!