Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális, hogy már 1-2 cigi...

Normális, hogy már 1-2 cigi ennyire megváltoztatta a gondolkodásmódomat?

Figyelt kérdés

(cigi alatt itt a füves cigit értsd)

16/F vagyok.

Február környékén vettem egy grammot egy ismerősömtől. Jó volt, de igazából nem dobtam el az agyamat, hogy mekkora komoly dolog..

Azóta havi 1-2x mindig veszek tőle és általában egyedül tolom.

Az egészet igazából azért kezdtem el, mert figyelemhiányos vagyok, és érzésem szerint ezért is folytatom. Tehát próbálok valamivel figyelmet kérni, de igazából teljesen haszontalan, mivel valamiért képtelen vagyok ezt bevallani, mert ha esetleg valahogyan figyelmet kapnék a fű miatt (vagy bármi más miatt), akkor nagyon ideges leszek, és próbálok tenni ellene (a figyelem ellen).

A legfurcsább, hogy a kezdete óta nem túlzok, de 0-24-ben a drogokon jár az agyam.

Olvasgatok különböző anyagok után, számolgatom, hogy mennyiből mi jönne ki, álmodozom, hogy hogyan és kikkel lenne a legjobb a dolog, ilyen témájú zenéket keresek.. stb.


Miért van ez?


Érzésem szerint a közeljövőben 'lépni fogok egy szintet', ami valószínűleg a hasist vagy az ekit jelenti (még nem döntöttem melyik legyen).


2016. máj. 31. 18:57
 1/8 anonim ***** válasza:

durva szerintem hogy pár hónap alatt ennyire rákattantál,


volt ilyen haverom aztán évekig csak a füves haverjaival lógott és csak s szívás járt az eszükbe


tarts 1-2 hónap szünetet szerintem hogy lásd hogy bírod

2016. máj. 31. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Roland G. ***** válasza:

"Normális"

Szerintem ha megfogadsz 1 tanácsot,akkor ne lépj tovább,mert tönkreteszed vele az életedet!

Peace!

2016. máj. 31. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
Nem véletlenül nevezik kapudrognak. Ha képes vagy továbblépni, akkor igencsak gyenge jellem vagy...
2016. máj. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3. Egyáltalán nem kapudrog.
2016. máj. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Valószínűleg csak annyi, hogy találtál egy új, izgalmas dolgot, amivel színesebbé teheted az életed. Kár, hogy ez pont a drog.

Én hasonlóan voltam az edzéssel, utazással, jogsiszerzéssel például. De egyiket sem vittem túlzásba.

2016. máj. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Dettó.
2016. máj. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Már nem azért de a hasis az cannabisból kivont gyanta majdnem, hogy ugyanolyan mint a sima fű csak erősebb. Az eki meg szintén nem okoz fizikai függőséget sőt folyamatos használatnál egy idő után már érezni se fogod. Szint lépésnek inkább nevezném a kokainra vagy a heroinra való váltást amit egyébként tényleg kerülni kéne mert azok már tényleg keménydrogok.
2016. jún. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Illetve még azt hozzá tenném, hogy ekit egyedül szedni főleg úgy, hogy csak otthon ülsz mondjuk, teljesen felesleges és még egy jó kis depis utazásba is vihet, nem hiába nevezik party drognak.
2016. jún. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!