Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ki az az ember, aki megváltozt...

Ki az az ember, aki megváltoztatta az életed? Csak pozitív változás érdekel!

Figyelt kérdés
Nemet és kort is írjatok!Köszi!
2013. okt. 31. 06:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Első körben életem második főnöke. Aki nő volt, anya és főnök. Fantasztikus ember, mindig életvidám, pörgős,törtető és pozitív. Megtanított sok mindent a munkáról, életről és anyaként is mindig csodáltam. 8 év után váltak el útjaink, de a mai napig tartjuk a kapcsolatot.

Második körben pedig a vőlegényem. Akkor csöppent az életembe, amikor nekem határozott terveim voltak az elkövetkező néhány évre, mint egyedülálló nő. Vele minden másképp alakult, de nem bántam meg. Élvezem az életet és azt mondhatom hogy boldog vagyok!

29N

2013. okt. 31. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Én magam!
2013. okt. 31. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

A volt párom. Konkrétan neki köszönhetem hátralévő életem boldogságát :)

Furán hangzik de ő térített rá a jó útra. Ha már karmikusan nem is az volt a feladatunk hogy együtt maradjunk, már ezért megérte :)

2013. okt. 31. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
16%

Megváltozott az életem, de nem hiszem, hogy ezt egy embernek köszönhetem. Sok ember egykori közelsége kellett nekem ahhoz, hogy megtanuljam: Mindenki hazudik.

A változó csak az, hogy miről.

22/F

2013. okt. 31. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! :)

4-es! Akkor te is hazudtál most?:)

2013. okt. 31. 08:04
 6/17 anonim ***** válasza:
Eckhart Tolle meg én. Az "embert farag belőle" szellemileg szó szerint értendő: lehántani a szükségtelent, hogy megszüless igazából is. Önmagaddá egyszerűsödni, hogy képes legyél mindenre, ami nem pont lehetetlen, és szabadon válogass köztük.
2013. okt. 31. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
12%
4 es vagyok. Nem az mondtam, hogy mindenki mindig hazudik...
2013. okt. 31. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

4-es! Igen, értettem, hogy nem úgy gondoltad!

:)

2013. okt. 31. 08:51
 9/17 A kérdező kommentje:
6-os!Ez elgondolkodtató!
2013. okt. 31. 08:53
 10/17 anonim ***** válasza:
Volt egy barátnőm másfél évig.Gyerekkorunban is jártunk,akkor egy ari kiscsaj volt.Felnőtt korára lett belőle egy jellemtelen,ócska,gonosz,zsarnok,nyesr,primitív,céltalan,tahó,olyan igazi prolip.csa,aki bebolondított,aztán lelkileg egy hatalmasat belémrúgott.Azóta ezerszer meggondolom,kit engedek magamhoz közel,akár baráti kapcsolat,és ezen kívűl nagyon igényes lettem mindenben.Mióta erre figyelek,és így élek,minden egyre jobb...44 F
2013. okt. 31. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!