Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket is idegesítene? Vagy...

Titeket is idegesítene? Vagy én kapom fel a vizet túl hamar?

Figyelt kérdés

Szóval van egy osztálytársam, aki mellet már 4 éve ülök (most fejezem be a 12őt),

Most ebbe a legutolsó éveb sikerült, hogy csalódjak benne, mert idáig nem jöttem rám, hogy csak kihasznál.

4 év alatt lehetett poziítvat is, de negatívat is csalódni benne.Nincs csak 1 barátnője, aki nem én vagyok, szerintem ez csak érdekkapcsolat.

A múltkor kértem tőle egy radírt, mert nem volt nállam, rábágta, hogy nincs, rá két percre, látom, hogy radirozik.

Aztán álladóan kommentál, hogy mit írjak a saját füzetembe, ha rászolok, hogy ne mind magyarázzon, megsértődik.

Mivel majdnem senki se kedveli rajtam kívül, mindig én kísértem mindenhova, meg stb. Ő is segített nekem, de keveset. Ha valamire nemet mondanék neki, mindig szemrehány, hogy jó, h én is mindent megcsináltam neked, nem értem miért?Köteles vagyok én megcsinálni neki mindent amire odatesz?

De mindemellett ezek tetőfoka, nem elég, hogy rólam másol majdnem minden felmérőnél, a mateken kívül, ő nagyobb jegyet is kap, és miután rámnéz mondja, hogy "Tudod, miért kaptam én nagyobbat, mint te?".... persze minek mondjam, hogy másolt tőlem, úgyse vallja be.

Szerencsére mingyér ballagunk, és nem kell sokáig eltűrjem már a viselkedését.

Ja, és mindent az anyukája monja meg, hogy mit csináljon, hogy öltözzön, hova menjen, egyedül nem lenne képes dönteni. Mindent megvesznek neki, telefon, laptop, tablet, saját autó.

Nem szeretném megmondnai neki, hogy zavar ez a viselkedése, mert nem szeretnék összeveszni vele.

Szerintem nem jön rá, hogy ezzel idegesíti a másikat, vagy nem tudom...Nem akarja bevallani.

Most ne gyertek azzal, hogy kibeszélem a háta mögött. csak egyszerűen nem tudom, hogy miért csinálja ezeket.

Az is lehet, hogy én mérgelődök fel túl hamar.

És persze egy idő után azzal jö, miután már nem vagyok a csicskája, hogy "megváltoztál".

Vélemények?


2016. jún. 1. 13:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Idegesítene. Egy idióta. De lehet felfogta volna, ha megmondod neki a magadét, és tartod is magad hozzá. Ha igazad van valamiben, akkor miért nem állsz ki érte?
2016. jún. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Idegesítene de még hogy! Biztos hogy megmondtam volna neki már a magamét. Először megpróbálnám rávezetni és ha olyan fafejű hogy nem fogja fel hogy milyen akkor megmondanám neki hogy na most már elég lesz.
2016. jún. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Már ne idegesítene, hiszen hamarosan vége a sulinak, amúgy én már régen elültem volna mellőle.
2016. jún. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Azért mert a késöbbiekbe úgyis rájön majd saját maga, hogy semmit se tud egyedül csinálni segítség nélkül. Még csak pár napot kell kibírjak vele, aztán vége..

Csak arra lennék kíváncsi, hogy ha egyedül szembesül az élet nehézségeivel, akkor mit tenne/hogyan döntene, stb...

2016. jún. 1. 19:05
 5/6 A kérdező kommentje:

Ja, és még amikor kikapjuk a felmérőket, egyből, ahogy a kezembe került a sajátom, kikapja a keziből, hogy nézze meg.

Aztán, ha másolt tőlem, megnézi, és ha nem annyi, ment a tanárhoz, hogy nézesse meg, és miatta pontozta le a feladataim, és közbe mikor jött vigyorgott rám...

Nem tudom hányszor csinálta ezt a mókat, és azt se, hogy hogy voltam én olyan hülye, hogy kibirjam...

2016. jún. 1. 19:12
 6/6 A kérdező kommentje:

Arról ne is beszélve, hogy 4 év alatt, ha már "jóba " vagyunk, nem volt képes, hogy feltegyen egy közös képet, mert azt állította, hogy "lehet nem fogok sok like-ot kapni".

Az ember valakivel azért tesz ki közös képet, mert jóba vannak, avagy nem? Csak az 500 likeos képek érnek valamit...?

2016. jún. 1. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!