Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Velem van a probléma vagy ez...

Velem van a probléma vagy ez mást is idegesítene?

Figyelt kérdés
Nagyon zavar már, amit anyukám csinál. Eddig még úgy ahogy elnéztem, de már nagyon zavaró és idegesítő. Szokása, hogy mindenkit kibeszél. Nekem folyton a mamát szidja, a mamának meg a bátyját szidja, ha meg a bátyjával beszélek, akkor neki a mamát szidja, nekem folyton szidja a mamát, engem meg szid a mamának. De, ha velük beszélget, akkor meg állandóan jó pofizik mindenkinek meg megy a báj csevej, de ahogy valaki nincs ott rögtön szidja. Állandóan a másik szidása megy. Jó én is meg minden ember kibeszéli néha a másikat, de ez már nekem is nagyon sok, hogy állandóan ez a téma.
2015. júl. 16. 19:41
 1/1 anonim ***** válasza:

Nemhogy rossz szokas, de kifejezetten egeszsegtelen allandoan a masik emberrol beszelni a hata mogott. Foleg ha negativ, csipos megjegyzeseket tesz. Nem tesz jot se anyadnak, se annak aki hallja se annak akirol beszel.


Tudat alatt is a masik emberbe teszi a szalkat, amit lehet hogy eddig nem vettel eszre a masikban, de anyad annyira erolteti hogy ott van, hogy a vegen elhiszed es te is csunyan fogsz nezni a mamara/batyjara stb.


Gusztustalan szokas es mint a cigarettazas, errol is le lehet szokni.

A cigivel azert egyszerubb, mert tudjuk hogy karos es donthetunk. Anyad valoszinu nem is tudja, hogy amit csinal milyen karos es mennyire zavar masokat.


Beszelj vele. Ha nem hallgat rad, akkor irj neki egy levelet, amit nyugodtan csondben elolvashat es elgondolkozhat rajta.


Oke hogy gyerek vagy es o az anyad es o mondja meg (legtobbszor) hogy mit csinalj, de nem kenyszerithet hogy te az askalodasait vegighallgasd.

2015. júl. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!