Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez mit jelent? Egyszer ilyen,...

Ez mit jelent? Egyszer ilyen, máskor olyan?

Figyelt kérdés

Ha egy férfi aki a közvetlen feletesed" úgymond" állandóan lehord..hogy írjam? :-) úgy érzem a munkám elvégzem,amilyen jól csak bírom,de úgy csinálja,komolyan néha mintha valami fogyatékos lennék,mert szinte csak nekem magyaráz,mintha én lennék a legbénább munkás.Ha valaki valamit rosszul csinál az nem baj,sőt néha azt is nekem mondja. Viszont,munka végzés utánn meg sokszor azt mondja,hogy szuper volt ma minden stb..sőt múltkor nem voltam és azt mondta,hogy nélkűlem káosz volt és jó hogy itt vagyok. Én nem értem ezt komolyan.

Mit tegyek,hogy ne 'piszkáljon,?


2016. jún. 1. 16:57
 1/1 anonim ***** válasza:
Ilyen a stílusa szerintem. Egy darabig szerintem ne törődj vele. Amit mond, egyik füleden be, másikon ki. Tudom, könnyű ezt mondani, de ez a legjobb megoldás, aztán lehet, hogy egyszer majd le fog állni. Ha esetleg idővel mégsem... diszkréten (mivel ugye a főnököd), de határozottan állj ki az igazadért és említsd meg neki, hogy igyekszel és mindent beleadsz a munkádba, de ehhez fontos, hogy ő is bízzon benned.
2016. jún. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!