Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért van az, hogy egy haverom...

Miért van az, hogy egy haverom egyszer ilyen máskor meg olyan velem?

Figyelt kérdés

Valamikor teljesen normális, barátságos és látszik rajta hogy kedvel is valamennyire. De időnként meg ez az egész megváltozik és jóval ridegebbé és unottabbá válik, azt mondja ilyenkor alapból nincs jó kedve, de szerintem más állhat a háttérben. Olyankor kicsit flegma is tud lenni velem.


És ez a kettő állapot így váltakozik, a másodikat azt csak interneten, írásban tapasztaltam szóban mindig normális volt velem.


2015. dec. 26. 08:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy csak ennyire hangulatember..

Ha csak az interneten tapasztalod ezt nála akkor pedig lehet azért, mert sok minden más leköti a figyelmét és nem feltétlenül csak a ti beszélgetésetekre koncentrál. Másokkal is chatel, játszik, fb, stb.. ezért érezheted azt, hogy "flegma".

2015. dec. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pedig valószínűleg amiatt van, amit mond. Miért hiszed azt, hogy más van a háttérben? Lehet, hogy ő nem olyan, aki meg tudja magát játszani, ha szar kedve van.
2015. dec. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Az en legjobb baratom is ilyen és en is ilyen vagyok.

Én altalaban akkor amikor o olyasmit csinal ami engem bant vagy zavar

2015. dec. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!