Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Tesco-s tonhalat rántottunk...

Tesco-s tonhalat rántottunk ki itthon, és kirántás után megkóstoltam, fura kesernyés íze volt. A szaga ammóniás. Zselés, kocsonyás állagú volt, nem tulajdonítottam neki jelentőséget. Azonban egykét falat után nem kívántam többet. Milehetett a hallal?

Figyelt kérdés
Romlott, vagy talán Scombroidos volt? Beteg leszek tőle? Légyszi válaszoljatok. Köszi.
2011. júl. 19. 19:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Bármi lehetett...

Romlott is, de az is lehet, hogy csak hal-imitátum volt, nem igazi hal.

Hogy hogyan készül az ilyesmi, arról "A leves hazudik" című könyvben bőségesen olvashatsz.

Ami halat élve veszel, vagy magad fogsz, abban biztos lehetsz, hogy tényleg hal. Tescóból, panírozva hát, kétséges...

Nyilván nem tudhatjuk, pontosan mi volt a haladdal, így azt sem, beteg leszel-e tőle.

2011. júl. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
hát nem tudom,de az egész tesco undorító úgy ahogy van,átvágják az embert,minden szrt eladnak,nem csodálkoznék,ha romlott lenne.
2011. júl. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!