Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Senki nem szeret és ez iszonyú...

Senki nem szeret és ez iszonyúan fáj! Mit tegyek szerintetek?

Figyelt kérdés

Úgy érzem senki sem szeret. Nagyon egyedül vagyok. Óriási szeretetéhségem van és mindenkiért nagyon sok mindent megteszek de ezt soha nem kapom vissza. Barátaim eljönnek velem bulizni, meghallgatnak de nem empatikusak velem nem adnak jó tanácsot a problémáimra. Anyám mondja hogy nagyon szeret de valahogy nem elég nekem hogy ezt mondja. Szörnyen fáj hogy nem foglalkozik velem folyton és nem beszélget velem amikor hazajön fáradtan a munkahelyéről.


Barátnőmmel egy hónapja szakítottam azt mondta nem bírja már elviselni hogy kiszívom az energiáit és folyton hívogatom. Mondom neki azért hívogatom meg vagyok vele sokat mert annyira imádom nélküle nem tudok élni. Na amikor szakított velem sírtam, zokogtam és mondtam neki hogy beveszek egy csomó gyógyszert ha elhagy. De így is elhagyott. Azóta olyan egyedül vagyok mint a kisujjam és senki se ért meg, soha senki nem szeretett úgy érzem. Borzalmas kínokat kell kiálnom és nem tudom ennek mikor lesz vége.


Sokat bántanak hogy hisztis vagyok meg kisajátítok másokat de ezt nem gondolnám hogy így van. Ezt a legjobb barátom mondta ma délután és vele is összevesztem elküldtem a pcsába és zokogva letettem a telefont.


Mit tegyek???



2016. jún. 3. 17:15
 1/7 A kérdező kommentje:
22 éves férfi vagyok!!
2016. jún. 3. 17:27
 2/7 anonim ***** válasza:
Komolyan képes voltál érzelmileg megzsarolni a barátnődet? De rohadt önző vagy...
2016. jún. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

ez a gyógyszeres zsarolás az egyik legundorítóbb dolog. a kevesebb több. ha kialakul egy emberi kapcsolatod, ne akaszkodj rá a másikra.


mindemellett keresd meg magadban a jót, a pozitív tulajdonságokat, azt, hogy miben vagy tehetséges. ha ezekre fekszel rá, eredménye lesz, és mások is észre fogják venni

2016. jún. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ne akarjál társfüggő lenni! Ha nem változtatsz magadon, akkor a következő barátnőiddel és barátaiddal is így fogsz járni. Normális, egészséges lelkületű ember nem bírja hosszú távon elviselni, ha valaki teljesen ráakaszkodik, és már levegőt se tud venni nélküle.

Szerintem nagyon önbizalom hiányos lehetsz, ezen mindenképp dolgoznod kellene. Egy erős, független férfi akarj lenni, aki egyedül is egy teljes egész, nem pedig arra vár, hogy majd a szerelmével egészítsék ki egymást, mert az baromság.

Gyógyszerezéssel és öngyilkossággal fenyegetőzni meg baromira önző dolog...

2016. jún. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én szeretlek téged! Ne szomorkodj

20/M

2016. jún. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Anyám mondja hogy nagyon szeret de valahogy nem elég nekem hogy ezt mondja. Szörnyen fáj hogy nem foglalkozik velem folyton és nem beszélget velem amikor hazajön fáradtan a munkahelyéről."


Mondd,hogy csak szívatod itt a népet! így van?

De ha nem,akkor magyarázatodban a válasz,csak nem veszed észre magad.

2016. jún. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szia! Szerintem semmi baj nincs azzal, ha valaki túlzottan igényli a törődést. Egyszerűen csak túlzottan is tudsz szeretni, ami persze nem baj! Véleményem szerint aranyos, hogy tartod a kapcsolatot édesanyáddal, és, hogy nem tudsz a barátnőd nélkül meglenni.Két dolgot tudok ajánlani: 1. Ha valakit szeretsz, akkor engedd el. 2. Hidd el, majd idővel jön valaki, aki értékelni és viszonozni fogja az érzéseidet! Ne add fel, fő a pozitív hozzáállás! :)
2016. jún. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!