Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mikor tudok megváltozni?

Mikor tudok megváltozni?

Figyelt kérdés

Nem megy az ismerkedés.Barátságra, ismerkedésre alkalmatlan vagyok és ez már nagyon dühítő számomra.

Igazából azt sem tudom hogy kezdjek hozzá nagyon elszomorít a helyzet.Barátom sem és kapcsolatom sem volt még soha pedig közelebb vagyok a harminchoz mint a húszhoz.Néha beszélgetek a munkatársakkal, de velük sem tudok komolyabb barátságot kialakítani, de azt hiszem én ilyen leszek ezután is.Hogy mit szeretnék? Egy normális barátnőt akivel jó lenne elmenni várost nézni, kicsit kiruccanni, szórakozni.Most biztos azt gondoljátok rólam, hogy egy ilyen könnyű dolgot nem tudok véghez vinni?

Hát, de nekem egyáltalán nem könnyű ráadásul a nőknek is láthatatlan vagyok észre sem vesznek.Hozzá tartozik az igazsághoz, hogy elég félénk, csöndes vagyok és nem merek odamenni hozzájuk.Éttermben dolgozok és kicsit összeszorul a szívem ha másokat látok hogy összejönnek, beszélgetnek, vidámak és a sírás kerülget és le vagyok hangolva ilyenkor.

Interneten való ismerkedés? Pff..Inkább hagyjuk.


2016. jún. 3. 19:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Barmikor. Csak rajtad áll.
2016. jún. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
soha, mindig ilyen maradsz.
2016. jún. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!