Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Még is hogy lehetne lányokkal...

Még is hogy lehetne lányokkal kezelni ezt a dolgot normálisan?

Figyelt kérdés

Észrevettem h egy nő felhivja magára a figyelmet, adja a jelet, viszont ha én erre próbálok reagálni, bárhogy is az nem jó. Kérdezek tőle, közömbösen válaszol. majdhogy nem elutasit és úgy veszi mintha én próbálkoznék nála. De akkor is ezt tapasztalom, ha van barátja, olyan számomra egyértelmü dolgokat mond, csinál, mintha azt várná hogy próbálkozzak be, vagy nemtudom..

Komolyan Ilyenkor mit élnek meg a nők ?

Nem értem, mit vár, mit mondjak ?

Az ilyennel egyáltalán ne foglalkozzak ? kicsit megtévesztő dolog. hogyan lehetne normálisan ezek után kezelni az ilyet ?


2016. jún. 4. 10:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy konkrét esetet le tudsz írni?
2016. jún. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miért nem tőle kérdezed meg?
2016. jún. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mert főleg h ilyen nőről van szó, még inkább kerülné, letagadná a helyzetet. vagy esetleg még inkább átvált közömbösre. ergo nem kapnék értelmes választ.
2016. jún. 4. 11:17
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy te érted félre a jeleket...
2016. jún. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!