Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak, hogy a nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy a nekem tetsző lányokkal is képes legyek normálisan viselkedni?

Figyelt kérdés

Általában elég határozott, férfias a viselkedésem, de ha egy olyan lánnyal kéne beszélnem, aki tetszene, teljesen leblokkolok, cserben hagy az agyam, elkezdek bénázni, mint egy szégyenlős kiskamasz (pedig már nagyon nem abban a korban vagyok).

Mit csináljak, hogy ez eltűnjön?


2015. okt. 15. 17:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Egyébként ha nem erre koncentrálsz, nem lesz baj :)

Ha nekem tetszik egy srác, még kifejezetten jól is hat rám, ha látom, hogy zavarba jön tőlem :)

Sok mindent észreveszek, de elengedek az elején. Ez nem ilyen egy rossz húzás és mindennek vége játék.

2015. okt. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én meg pont azt gondolom, hogy nagyon számít az első benyomás, és emiatt vagyok feszült. Ez nem akkor van velem, ha olyan lánnyal beszélek, akit már egyébként jól ismerek, hanem ha most akarok megismerkendi vele.
2015. okt. 15. 18:06
 3/6 anonim ***** válasza:

És honnan tudod, hogy tetszik ? :)

Mármint oké, jól néz ki, bomba nő, de lehet sekélyes és buta... pont nem ezen kéne aggódnod, hogy milyen első benyomást teszel, amíg nem ismered...

2015. okt. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Végülis abban igazad van, hogy ha nem tetszem neki, akkor valószínűleg buta :D
2015. okt. 15. 18:17
 5/6 anonim ***** válasza:

De cuki vagy :D

ne aggódj, mások is fogják így gondolni :)

a nők nem koptatnak le azonnal, csak ha nem tudnak veled semmit sem elképzelni

mindig lesz több esélyed

2015. okt. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Sunshinedoll ***** válasza:

Ne emeld őket piedesztálra. Ő is ugyanolyanokat fingik, mint te, lehet, hogy nem mossa meg a s-ggét sz-rás után, vagy retkes konyhában főz vagy egyéb hibája van.

Kezeld emberként, aki nem tökéletes, mint ahogy senki más sem az.

2015. okt. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!