Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Már nem tudok normálisan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem tudok normálisan beszélgetni emiatt a lányokkal és így mindig elcseszek mindent ezért bénának is érzem magam. Mit tegyek? Komolyan.

Figyelt kérdés

Nem akarok viccelni de olyan szinten a szex vagy a női test jár az eszembe és kanos vagyok, hogy például ha beszélgetek a lánnyal nem tudok normálisan elbeszélgetni vele vagyis elkezdeni talán eltudok de hamar elrobbanok és rányomulok full perverznek érzem magam. Nem tudok magammal mit kezdeni. És ezért balféknek érzem is magam mert elrontok így mindent.

(pedig tudok beszélgetni meg szeretek is de mostanság mindenkivel akár összeveszek, ideges leszek...)

Kéne egy pszichológus? Vagy mi??!

Ha akár napi 30szor megy a fapp SEMMIT SEM ÉR!

15/F


2016. márc. 21. 00:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez aranyos. :D Szerintem ebben a korban nem csoda, majd kinövöd. :)
2016. márc. 21. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De nem bírok bmeg magammal rodadtul!!!
2016. márc. 21. 00:34
 3/12 anonim ***** válasza:
Sportolsz valamit? :)
2016. márc. 21. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Naturál testépítés.
2016. márc. 21. 00:41
 5/12 A kérdező kommentje:

Gyere egyet lábazni nem fogsz tudni menni azt garantálom.

De csajt adj már:D

2016. márc. 21. 00:41
 6/12 anonim ***** válasza:
Azt is én adjak? El ne tartsalak?:D
2016. márc. 21. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Is?:DD

Jól van várom a válaszokat.

2016. márc. 21. 00:46
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Első: Ha éhes vagy ne egyél, majd kinövőd. Gondolom csaj és fing0d nincs hogy működik egy férfi. P1n@ kell a kérdezőnek, és egyre rosszabb ha nem kapja meg. Nekem is ez volt, de az elso par reszelés után mintha kicseréltek volna. Kerdezo probalj meg bulizni, tarsasagban lenni piás lányok környékében ott nem kell sok beszéd vagy fizess egy lanynak..Nekem majdnem az utobbi volt, mert mar felrobbantam az idegtol, de szetencsere osszejott:)
2016. márc. 21. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

És 15 évesen hogy menjek odaa prostikhoz?


Így nézek ki: [link]


Hány évesnek látszódok?:D

Amúgy hívtam már prostit lóvét tudnék rá összeszedni csak nem küld el a francba?

2016. márc. 21. 02:14
 10/12 anonim ***** válasza:

Én csak annyit mondok: KOMOLYAN?!

Hogy azt még értem, hogy aki szerény, kedves, az bénának érzi magát, mert az érzéketlen bunkók minden csajt elvisznek és ha valakibe szerelmesek, akkor azt meg csesztetik.

De komolyan?

Legjobb lenne talán valahogy le csillapítani a dolgot, elterelni a gondolataidat. Ne azon járjon az eszed, mit csinálnál vele, hanem azon, milyen kedves, aranyos, stb.

Sok sikert.

2016. márc. 21. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!