Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Alacsony srác vagyok. Nagyon gáz?

Alacsony srác vagyok. Nagyon gáz?

Figyelt kérdés
165cm vagyok és 18 éves gondolom magasságra már nem fogok nőni, mivel 2 éve alig nődögéltem 1 centit. ezt azzal probálom kompenzálni hogy rendszeresen sportolok, ennek köszönhetően a könyezetemben én vagyok viszonylag a legizmosabb:D szóval ez + dolog, de a magasságom ezt nagyon lehúzza. vélemény?

2016. jún. 6. 22:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Számomra nem alacsony senki aki magasabb nálam. 163 cm vagyok. Én örülnék ha a barátom is hasonló magasság lenne. Viszont az izmok nagyon nem tetszenek, szóval nálam az nem lenne plusz. 21 éves korig még fejlődésben vagy, szóval nőhetsz még ha egészségesen élsz meg minden, szerintem pár centivel még leszel magasabb.
2016. jún. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nőhetsz még éppen, bár nyílván nem plusz 15-20 centiket. :) Egyébként nincs gond a magasságoddal, tenni úgysem tudsz ellene semmit,felesleges ezen idegeskedni. Ha számít, én 172 cm vagyok, és volt már ilyesmi magas barátom, egyáltalán nem zavart.
2016. jún. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nohetsz meg 1-2 cmt, de szerintem mar nem igazan fogsz ettol tobbet , vagy ennyit sem . a sport jo dolog, de ha szele hossza egy" tipusra gyurod magad, azzal nem leszel elorebb. ( foleg, ha tulzasba viszed az izmokat, az optikailag ossze is nyom). rengeteg 150-165 cm no van, ( sot, en leginkabb azt a magassagot latom, mert a 170 cmmel mar magasnak szamitok a nok kozott). sok lany vele egymagas, vagy csak kicsit magasabb fiut keres, es sokan vannak azok is, akiket nem zavar a magassagkulonbseg a lany javara. en egyik sem vagyok, nekem fontos h a partnerem magasabb legyen nalam, epp ezert sokszor volt mar ra pelda, hogy egy egyebkent nagyon helyes, de tolem 5-10 cmvel alacsonyabb sracrol szomoruan kellett konstatalnom, hogy "tul alacsony". ezzel csak azt akarom mondani h ez is a pakliban van, hogy el fognak utasitani a magassagod miatt ( nem akarlak altatni, ilyenre is lesz pelda).
2016. jún. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
volt már rá példa :D köszönöm a válaszokat
2016. jún. 6. 23:01
 5/10 anonim ***** válasza:
Az alacsonyság az genetika. Innentől nem lehet gáz.n Hát, neked ezt a méretet dobta gép, úgyhogy ez van. De most emiatt szerintem ne aggódjál, hogy nem fogsz a lányoknak tetszeni. Ha aranyos vagy, akkor biztos találni fogsz valakit. De nem feltétlenül rögtön az elsők között lesz, akit megpróbálsz meghódítani, de majd szembejön:)
2016. jún. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A legfontosabb: KISUGÁRZÁS! NEM izmok, meg stb., hanem belül légy rendben. Ha ott minden klappol, értsd: nem parázol, rinyálsz a magasságod miatt -, akkor találsz nőt :)


Két veled egymagas, 30 körüli srácot is ismerek.

- egyik derűs, mosolygós, pont nem érdekli hogy mekkora, 4-5 nője biztosan volt, és most már 4 éve boldog házas (a felesége 170 cm körüli)

- a másik sokszor emlegeti, milyen gáz, hogy ekkora, elc.s.szett dolog, stb. eddig 1 barátnője volt, az is 6 évvel ezelőtt.


És érthető! Bármekkora is légy, ha negatívan látod magad, a kutyának nem fogsz kelleni.

2016. jún. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mivel a magasság egy genetikai adottság, elég bunkó dolog lenne megbélyegezni valakit pont emiatt. Mivel évek óta alig nőttél, ezért nem valószínű, hogy ennél sokkal magasabb leszel. Mondjuk tök mindegy, hogy 165 vagy 172 vagy, ha egy csaj a magasságod miatt utasít vissza, annál úgyis csak minimum 176/180-nál lenne esélyed. Ha lelki problémát okoz neked, akkor érdemes lenne elmenned egy nagyobb kivizsgálásra (talán endokrinológia), de ha a szüleid is 170-nél alacsonyabbak akkor szerintem felesleges.
2016. jún. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

édesanyám alacsonyabb nálam (160 körül)

apám pedig kb velem egy magas.. (bár ő soha nem beszélt a magasságáról..)

2016. jún. 7. 20:20
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor azt javaslom, hogy te se törődj vele és ne őröld magadat ezen a témán feleslegesen, mert társkeresésnél ebből a szempontból úgysem lesz beleszólásod. Ha pedig valaki mégis a szemedre veti, hogy ez kizáró ok, akkor csak lépj tovább és koncentrálj az élet fontosabb dolgaira, mint a karrier, pénz és a hobbi. Előtted az élet, a legősibb mesterség pedig mindig ott van alternatívaként és új lehetőségeket teremt számodra még idősebb korban is, szóval nem érdemes paráznod, csak még véletlenül se legyél depressziós emiatt.
2016. jún. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 $pumika$ válasza:
Szerintem ezen felesleges aggódnod. Nem lehet mindenki magas, ez tény, de akkirsem gáz, ha nem vagy felhőkarcoló. Aki szeret az úgysem a magassàgodért szeret. :)
2016. jún. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!