Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mostanaban miert nem erdekel...

Mostanaban miert nem erdekel senkit hogy mi van velem? Mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés
Egy eve kezdodott mikor anyam szo nelkul itt hagyott. Apaval maradtam jo is volt par honapig aztan apunak lett egy uj noje... Azota nem nagyon foglalkozik velem. Ugymond elhanyagol. Aztan a barataim... Altalaban amig harman vagyunk addig jo akkor meg jol erzem magam koztunk de amikor jon plusz1-2 akkor en mar le vagyok sz***va. Pl: nem veszik eszre ha szolok, ha elmegyek. haza. De meg masnap sem kerdezik meg hogy mikor mentem el stb...Nem ertem mi lehet az oka semmi rossz dolgott nem tettem. Mostmar ott tartok hogy nincs kivel beszelgetnem mert ugysem erdekel senkit amit mondok es ez egyheten nem csak egyszer ketszer fordul elo.

2016. jún. 7. 00:36
 1/1 anonim ***** válasza:
A korodat nem említetted meg, de vélhetően nagyon fiatal vagy még. Jobb, ha hozzászoksz nem körülötted forog a világ. Amint valakinek az éreke az a célt szolgálja (szüksége lesz rád) akkor majd érdeklődni fog irántad.
2016. jún. 7. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!