Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak engem idegesítenek azok...

Csak engem idegesítenek azok a lányok akik azt mondják magukról, hogy őrültek, közben pedig csak egyszerűen k*rvák?

Figyelt kérdés
Vannak olyan lányok akik folyton azt mondják magukra, hogy ,,fúú én nagyon őrült vagyok!" Es azt hiszik hogy ez meno! Sajat tapasztalatbol mondom hogy ez nagyon nem jo dolog és az ilyen kis 15 eves kislanyokon ugy fel tudom cseszni magam :c csak en vagyok ezzel igy vagy más is?

2016. jún. 8. 16:53
 1/9 Sunshinedoll ***** válasza:
30%
Nem értem, mit idegeskedsz 15 éves éretlen tinilányokon, és milyen alapon k-vázol le akárkit is. foglalkozz a saját kis életeddel, barátom, nyilván nem túl izgalmas, ha ilyeneken bosszankodsz.
2016. jún. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A facebook egy olyan érdekes közösség ahol mindenki őrültnek tartja magát aki kidugott nyelvvel fotózkodik.
2016. jún. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ok lehet hogy igazad van de akkor is idegesit... De nem azt kerdeztem ki akar lecseszni a kerdesem miatt, hanem hogy ki ert velem egyet
2016. jún. 8. 19:06
 4/9 A kérdező kommentje:
2. Pont erre gondoltam! Es engem ez idegesit :/
2016. jún. 8. 19:06
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Sok hülye pic*sa azért születik, hogy hülye pic*sa legyen, gyerekként a szülei kényeztetik, kamaszként qva és önmagával foglalkozó beképzelt, 20-25 évesen meg egy jólmenő pasi kényezteti, hogy rázhassa a seggét, azt képzelje továbbra is, hogy ő valaki, de csak egy hülye pic*sa .
2016. jún. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát igen... :/
2016. jún. 9. 06:21
 7/9 anonim ***** válasza:

Xdd lehet hogy tènyleg őrült, csak mondjuk nem az utca kellős közepèn, hanem a nègy fal között játszik

boncolósat 😀

2016. jún. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem valószínű xdd
2016. jún. 17. 16:07
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát én azt vettem észre, hogy kb. midnen 2. ember azt hangoztatja, hogy ő milyen egy őrült figura, aki csak hozzá hasonló őrültekkel tud barátkozni... aztán együtt ülnek csöndben a kanapén.
2016. dec. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!