Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak egyszerűen...

Mit csináljak egyszerűen idegesítenek a szüleim?

Figyelt kérdés

Apám állandóan anyámat szapulja a hülye adósságok miatt anyám meg kiabál rajtam tölti le a hülye dühét én meg igazából nagy ívbe lesz**om hogy mi van velük mert idegesítenek és nem érdekelnek mert csak idegesítenek hogy állandóan óvnak meg nem engednek el sehova és úgy kezelnek mintha cukorból lennék fiú létemre...

mit tegyek? egyszerűen irritálnak és kész vagyok idegileg már anyám mindenért kiabál


2014. dec. 11. 18:41
 1/8 A kérdező kommentje:
Egyszerűen nem bírom anyám mindenbe beleszól megmondja mit csináljak a tököm kivan hogy parancsolgatnak nekem és nem engedik hogy éljem az életem.
2014. dec. 11. 18:55
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Hát bocs de én se tudom de nálunk is ez a helyzet csak én lány vagyok...ja és engem még a nagyszüleim is idegesítenek😞 már naggyából nem is csinálok otthon mást csak ülök a szobámba és zenét hallgatok😈 annyira elegem van mert van egy tíz éves öcsém és őt viszont imádják engem meg ő is rohadtul idegesít mert rohadt stréber én meg szoktam cikizni és erre ők tökre ,,bedühödnek"és aznap már nem is szólnak hozzám vagy egy órán keresztül beszélnek nekem hogy milyen bunkó vagyok.komolyan úgy érzem maggam mint egy örökbefogadott gyerek😣 nagyon idegesítő.komolyan suliba is szívesebben vagyok mint otthon. ☹
2014. dec. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagytok ezzel egyedül sajnos, én is így élem a mindennapjaim. Ez a családi életforma, ami a követendő lenne állítólag. Szar ez a helyzet, én is jobban szerettem suliba, kolesszba mint itthon. Ha nem tudsz elköltözni, akkor addig együtt kell ezzel élni, ha lesz lehetőség elköltözni, akkor megszabadulhatsz ettől. Vagy határozottan megmondjátok, hogy változzanak a viselkedésükön, mondjuk nálunk faterom esetében ez kizárt, makacs, önfejű barom, anyámat meg nem érdekelte nagyon a civakodás, mondjuk én már az elején kikészültem tőlük.
2014. dec. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Apám alkoholista anyám meg idegbeteg mellesleg semelyikőjük se vesz komolyan nem hallgat rám.
2014. dec. 11. 21:20
 5/8 A kérdező kommentje:

És fater meg minden áldott karácsonykor csinálja a hülye balhéját mert bebaszik aztán azt se tudja mit beszél.

Ezért utálom a karácsonyt is

2014. dec. 11. 21:21
 6/8 anonim ***** válasza:
47%
Nem tudsz haveroddal lenni, lógni, nála lenni, csak keveset kelljen otthon lenned? De igaz a karácsonyra is, este bulizni is el lehet menni, előtte meg beülni vhova.
2014. dec. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem engednek el.
2014. dec. 11. 21:55
 8/8 anonim ***** válasza:
47%

Hány éves vagy?

Tudom nem szép amit most tanácsolok, de ha ilyen szüleid vannak, akkor szökj el ha nem engednek el.

2014. dec. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!